سمنان میزبان گردشگران ۲۰ کشور دنیا می شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سمنان میزبان گردشگران ۲۰ کشور دنیا می شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، امیر کرم زاده شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی نخستین نشست شهرداران استان با محوریت برگزاری رویداد بین‌المللی گردشگری جاده ابریشم، به میزبانی میراث فرهنگی سمنان از میزبانی سمنان در رویداد بین‌المللی جاده ابریشم خبر داد و ابراز کرد: این رویداد با حضور ۲۰ کشور دنیا در سمنان میزبانی می‌شود.
وی با بیان اینکه رویداد بین‌المللی کنسرسیوم گردشگری جاده ابریشم با حضور ۲۰ سفیر و ۲۰ وزیر گردشگری از کشورهای عضو اتحادیه برگزار خواهد شد، گفت: این رویداد فرصت بی نظیری برای توسعه ظرفیت‌های گردشگری استان سمنان است.
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان با بیان اینکه این رویداد فرصتی منحصر به فرد برای جذب سرمایه‌گذاران ملی و بین‌المللی در استان است، تاکید کرد: نقش شهرداری‌ها در شناساندن ظرفیت‌های گردشگری استان بسیار اهمیت دارد.
کرم زاده با بیان اینکه سمنان نماینده جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه شهرهای گردشگری جاده ابریشم است، گفت: همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی و حتی بخش خصوصی در برگزاری این اتفاق مهم یکی از مهمترین نیازهای ما است.
وی افزود: آماده‌سازی افکار عمومی، معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان، تقویت زیرساخت‌های لازم برای حضور گردشگران خارجی در استان باید با برنامه‌ریزی‌های تخصصی صورت گیرد و هرچه زودتر اقدامات لازم برای ایجاد زیرساخت‌های برگزاری این رویداد انجام شود. امیدوارم از خبر سمنان میزبان گردشگران ۲۰ کشور دنیا می شود راضی بوده باشید.

سمنان میزبان گردشگران ۲۰ کشور دنیا می شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۲ ۰۲:۳۹:۰۷