سفر رئیس موساد به قطر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سفر رئیس موساد به قطر به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، رژیم صهیونیستی برای آزادی اسرای در بند خود در غزه اکنون در حال استفاده از تمامی گزینه‌های بر روی میز است. توسل به میانجیگرانی همچون قطر و مصر، از جمله این گزینه هاست.
بر این اساس، دیوید بارنیا، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به موساد قرار است روز جمعه با سفر به دوحه، پایتخت قطر با مقامات ارشد این کشور پیرامون تلاش‌ها برای رسیدن به توافق با جنبش حماس به رایزنی بپردازد.
یک مقام رسمی که نخواست نامش فاش شود در این باره گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده بارنیا قرار است در سفر به دوحه با شیخ محمد بن عبدالرحمان بن جاسم آل ثانی، نخست وزیر قطر به عنوان بخشی از تلاش‌ها به منظور رسیدن به نتیجه در مذاکرات گفتگو کند.
کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی پیش از این اعلام کرده بود رئیس سازمان موساد ریاست هیأت مذاکره کننده صهیونیست با حماس را برعهده خواهد داشت.
قطر از دیرباز روابط خوبی با اخوان المسلمین در منطقه داشته است. جنبش حماس در اواخر دهه ۸۰ میلادی با تفکر اخوان المسلمین در میان فلسطینیان شکل گرفت. دوحه یکی از مهمترین میانجیگران میان حماس و رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ بوده است. امیدوارم از خبر سفر رئیس موساد به قطر راضی بوده باشید.

سفر رئیس موساد به قطر  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۵ ۰۲:۳۸:۴۳