سری دوم اصلاحات دفترچه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ منتشر
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سری دوم اصلاحات دفترچه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ منتشر
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، به دنبال اطلاعیه تمدید مهلت انتخاب رشته و انتشار دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته برای رشته‌های با آزمون و همچنین دفترچه راهنمای پذیرش رشته‌های صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ و اطلاعیه اصلاحات سری اول در تاریخ ۳۱ مرداد، اصلاحات و رشته محل‌های جدید مربوط به دفترچه‌های راهنما منتشر شد.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ که تاکنون نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند و یا مایل به ویرایش کدرشته‌های انتخابی خود هستند، می‌توانند تا پایان روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش آن اقدام کنند.
لذا داوطلبان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه‌های راهنمای مذکور و مندرجات اطلاعیه اصلاحات سری اول و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.
˜˜˜˜آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا پایان روز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ نسبت به مشاهده و ویرایش موارد قابل اصلاح و کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.
متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ نیز می‌توانند با توجه به اصلاحات مندرج در همین اطلاعیه برای دفترچه ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی، تا پایان روز پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته و یا مشاهده و ویرایش موارد قابل اصلاح و کدرشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.
اصلاحات و جداول رشته محل‌های جدید (سری دوم) دفترچه‌های راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری و دفترچه راهنمای پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش در اینجا درج شده است. امیدوارم از خبر سری دوم اصلاحات دفترچه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ منتشر
شد
راضی بوده باشید.

سری دوم اصلاحات دفترچه های انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ منتشر
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۷ ۰۲:۳۹:۰۲