سرکوب بی‌سابقه تظاهرات ضداسراییلی دردانشگاه
تگزاس/بازداشت۲۰دانشجو

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرکوب بی‌سابقه تظاهرات ضداسراییلی دردانشگاه
تگزاس/بازداشت۲۰دانشجو
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اعتراض‌های دانشجویی در آمریکا در حمایت از مردم غزه و توقف جنگ اسرائیل پس از دانشگاه‌های هاروارد، براون و کالیفرنیای جنوبی به دانشگاه تگزاس رسیده و محوطه دانشگاه تگزاس صحنه ضد و خورد پلیس با دانشجویان شده است.
در پی تجمع دانشجویان دانشگاه تگزاس در مخالفت با جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، تاکنون حداقل ۲۰ دانشجو به دست نیروهای پلیس بازداشت شده‌اند.
پایگاه خبری قاهره ۲۴ بامداد پنجشنبه گزارش داد که دانشجویان در شعارهای خود ارتش رژیم اسرائیل را یک سازمان تروریستی نامیدند.
از سوی دیگر «گرگ ابت» فرمانده تگزاس در واکنش به تجمع حامیان فلسطین در این دانشگاه اعلام کرد که باید تمامی دانشجویان ضد اسرائیلی بازداشت شوند.
وی اعتراضات ضد جنگ در غزه را به «یهودستیزی» تعبیر کرد.
وی در مواضعی در حمایت از رژیم صهیونیستی گفت: «دانشجویانی که در اعتراضات مملو از نفرت و یهودی ستیزی شرکت می‌کنند باید از هر دانشگاهی در ایالت اخراج شوند.
پیشتر نیز منابع رسانه‌ای از آمریکا خبر دادند که تظاهراتی گسترده مقابل دانشگاه کلمبیا برای همبستگی با دانشجویان بازداشت شده که خواستار توقف جنگ و نسل‌کشی علیه غزه بودند، برگزار شد.
خبرگزاری فرانسه به نقل از پلیس آمریکا اعلام کرد که ۱۳۳ نفر از دانشجویان معترض به جنگ علیه غزه در داخل دانشگاه کلمبیا بازداشت شدند و کلاس‌های درس نیز از بیم گسترش تجمعات ضد اسرائیلی مجازی اعلام کردند. امیدوارم از خبر سرکوب بی‌سابقه تظاهرات ضداسراییلی دردانشگاه
تگزاس/بازداشت۲۰دانشجو
راضی بوده باشید.

سرکوب بی‌سابقه تظاهرات ضداسراییلی دردانشگاه
تگزاس/بازداشت۲۰دانشجو  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۵ ۰۲:۳۶:۳۹