سرپرست جدید حج و زیارت خراسان رضوی منصوب شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرپرست جدید حج و زیارت خراسان رضوی منصوب شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، عباس خداشناس، مدیر روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی اظهار کرد: در این حکم آمده است که حجت الاسلام و المسلمین مهدی شجاع به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست مدیریت حج و زیارت استان خراسان رضوی» منصوب می‌شود.
مدیر روابط عمومی حج و زیارت خراسان رضوی بیان کرد: در ادامه این حکم ذکر شده، امید است با اتکا به خداوند متعال و توجه به منویات مقام معظم رهبری و در اجرای سیاست‌های دولت مردمی با بکارگیری تمام استعداد و توان خود ضمن هماهنگی با معاونین و مدیران کل سازمان، همکاری و همدلی با نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و کارگزاران زیارتی استان خراسان رضوی در راستای پیشبرد اهداف سازمان با رعایت اصل خدمت هرچه بیشتر به زائران بیت الله الحرام، حرم شریف نبوی (ص) و ائمه بقیع (ع) و اعتاب مقدس در کشورهای عراق و سوریه و حفظ منافع، مصالح و گسترش خدمت به آنان در جهت نیل به پیشرفت روزافزون و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و مؤید باشید.
پیش از این جواد شاد رئیس حج و زیارت خراسان رضوی بوده است. امیدوارم از خبر سرپرست جدید حج و زیارت خراسان رضوی منصوب شد راضی بوده باشید.

سرپرست جدید حج و زیارت خراسان رضوی منصوب شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۳ ۰۲:۴۰:۲۲