سرنوشت جنگ در غزه تاثیری مستقیم بر کرانه باختری خواهد
داشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرنوشت جنگ در غزه تاثیری مستقیم بر کرانه باختری خواهد
داشت
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد: زمانی که شرایط در نوار غزه مشخص شود، به تبع آن اوضاع در کرانه باختری و به ویژه شمال کرانه باختری هم مشخص و واضح خواهد بود.
وی که به مقر فرماندهی منطقه مرکزی ارتش رژیم صهیونیستی آمده بود از فرماندهان این منطقه خواست تمامی تلاش خود را برای حفظ شرایط امنیتی آن در سایه جنگی که در نوار غزه در جریان است، به کار بگیرند.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراف کرد نظامیان اسرائیلی برای مقابله با مبارزات فلسطینیان شبانه روزی فعالیت کرده و جنگ مستمری را در اردوگاه‌های آوارگان فلسطینی در دست اجرا دارند.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی سپس به فرماندهان این منطقه دستور داد هر کاری که می‌توانند برای حفظ آرامش این منطقه به کار بگیرند تا ارتش اسرائیل با فراغ بال در نوار غزه به جنگ بپردازد، چون هدف اصلی از بین بردن حماس و از بین بردن توانمندی نظامی و حاکمیتی آن است و وقتی که این مسئله محقق شد بازتاب خود را بر کرانه باختری و بر تمامی مناطق دیگر خواهد گذاشت. امیدوارم از خبر سرنوشت جنگ در غزه تاثیری مستقیم بر کرانه باختری خواهد
داشت
راضی بوده باشید.

سرنوشت جنگ در غزه تاثیری مستقیم بر کرانه باختری خواهد
داشت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۳۸:۰۳