سرمایه‌گذاری در حوزه پرورش ماهی لرستان تقویت شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرمایه‌گذاری در حوزه پرورش ماهی لرستان تقویت شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، مظفر جمالی نژاد امروز یکشنبه در بازدید از مجتمع‌های پرورش ماهی «عمارت» و سردابی «چم چیت» با قدردانی از اهتمام و تلاش همه مسئولین و دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای طرح‌های بخش شیلات استان که نقش بسزایی در تولید و اشتغال استان دارد، اظهار داشت: استان لرستان ظرفیت بی‌نظیری برای اجرای طرح پرورش ماهی دارد و می‌توان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با تولید و پرورش ماهی به ظرفیت مطلوبی در تولید آبزیان دست‌یافت.
وی تصریح کرد: ظرفیت‌های بالایی در حوزه کشاورزی استان وجود دارد که تولید و ایجاد مزارع پرورش ماهی از جمله این ظرفیت‌ها محسوب می‌شود.
مدیرکل دیوان محاسبات لرستان با بیان اینکه ظرفیت‌های آبی و رودخانه‌ای استان بستری برای ایجاد طرح‌های اصولی پرورش آبزیان است، اظهار کرد: به‌کارگیری کارشناسی شده ظرفیت‌های رودخانه‌ای استان نقش مؤثری در تولید و اشتغال‌زایی دارد.
جمالی نژاد با تأکید بر حمایت از سرمایه‌گذاری در استان، گفت: لازم است با برنامه‌ریزی از حضور سرمایه‌گذاران با ایجاد طرح‌های تولید محور و اشتغال‌زا حمایت شود. امیدوارم از خبر سرمایه‌گذاری در حوزه پرورش ماهی لرستان تقویت شود راضی بوده باشید.

سرمایه‌گذاری در حوزه پرورش ماهی لرستان تقویت شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۴۲:۵۳