سرقت اجساد ۳۵۰ شهید فلسطینی در غزه توسط صهیونیست‌ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرقت اجساد ۳۵۰ شهید فلسطینی در غزه توسط صهیونیست‌ها به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، اجساد ۳۵۰ شهید فلسطینی در غزه توسط صهیونیست‌ها به سرقت رفته است.
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که ارتش پس از نبش گورستان‌های نوار غزه، اجساد ۳۵۰ نفر از شهدای فلسطینی را دزدیده و به اراضی اشغالی انتقال داده است.
از سوی دیگر، ارتش جنایتکار اسراییل گروهی از جوانان فلسطینی را که در منطقه تل الزعتر در شمال نوار غزه در تلاش برای وصل شدن به اینترنت بودند، بمباران کردند که طی آن شماری شهید و زخمی شدند.
روز گذشته همچنین سخنگوی وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد رژیم صهیونیستی از زمان آغاز تجاوز به نوار غزه در هفتم اکتبر تا کنون ۳۴۰ نفر از کادر درمان را به صورت عمد به شهادت رسانده و ۹۹ نفر دیگر را بازداشت کرده است.
دکتر «اشرف القدره» افزود که در این مدت، ۱۲۳ خودرو امدادی نیز در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه منهدم شده‌اند.
این خبر در حالی است که سازمان هلال احمر نوار غزه اعلام کرد که در نتیجه حملات اشغالگران، ارتباط با تیم‌های این سازمان که در بیمارستان الامل در خان یونس کار می‌کردند، قطع شده است.
وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد که تعداد شهدای فلسطینی در اثر حمله‌های وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه این باریکه به ۲۷ هزار و ۹۴۷ تن رسیده است.
بر اساس این گزارش، حمله‌های بی امان هوایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی علیه بخش‌های مختلف نوار غزه از هفت اکتر تاکنون ۶۷ هزار و ۴۵۷ زخمی برجای گذاشته است. امیدوارم از خبر سرقت اجساد ۳۵۰ شهید فلسطینی در غزه توسط صهیونیست‌ها راضی بوده باشید.

سرقت اجساد ۳۵۰ شهید فلسطینی در غزه توسط صهیونیست‌ها  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۰ ۰۲:۳۹:۱۲