سرعت اجرای پروژه های مسکن در استان قم باید افزایش
یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سرعت اجرای پروژه های مسکن در استان قم باید افزایش
یابد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید محمد آقامیری شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای تامین مسکن استان قم اظهار کرد: اجرای طرح‌های مسکن در استان قم روند کندی دارد که علت آن پیچ و خم‌های اداری و یا کم کاری مدیران است.
استاندار قم با تاکید بر اینکه اجرای طرح‌های مسکن در استان قم باید سرعت بیشتری بگیرد افزود: سرعت پروژه‌های مسکن در استان قم باید افزایش یابد و توقع ما بیش از این است و با این شرایط، در دولت فعلی فردی صاحب خانه نخواهد شد.
وی عنوان کرد: همزمان با اجرای پروژه‌های مسکن در استان قم، باید بخش‌های که خدمات عمومی ارائه می‌دهند همانند مدرسه، مسجد، مراکز درمانی نیز در این مناطق دنبال شود.
آقامیری اظهار کرد: برای مسکن افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی باید مساعدت بیشتری صورت گیرد و ساخت مسکن این اقشار و همچنین ایثارگران با سرعت بیشتری دنبال شود.
وی بیان داشت: مسکن طلاب نیز باید مورد پیگیری قرار گیرد و طلابی که فاقد مسکن هستند و ثبت نام کردند، باید پیگیری لازم برای آنان صورت گیرد و پیشنهاد می‌شود از محل مازاد زمین و اراضی هزار هکتاری بخشی از زمین‌ها به مسکن طلاب اختصاص یابد که دستورهای لازم را در این خصوص از وزیر راه و شهرسازی خواهیم گرفت.
استاندار قم بیان داشت: حوزه علمیه باید نسبت به شناسایی طلاب فاقد مسکن اقدام کند و آمار دقیقی در این زمینه ارائه دهد. امیدوارم از خبر سرعت اجرای پروژه های مسکن در استان قم باید افزایش
یابد
راضی بوده باشید.

سرعت اجرای پروژه های مسکن در استان قم باید افزایش
یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۷ ۰۲:۴۳:۳۶