سردشت، پربارش‌ترین شهر آذربایجان غربی در سومین روز
متوالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سردشت، پربارش‌ترین شهر آذربایجان غربی در سومین روز
متوالی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اردلان محمدپور در این زمینه افزود: در شبانه‌روز گذشته بسیاری از شهرهای جنوب آذربایجان غربی شاهد بارش باران بودند که بیشترین مقدار آن با ۳۵ میلیمتر در سردشت ثبت شد و بارشها در پیرانشهر ۳۳.۷ میلیمتر، در اشنویه ۲۱.۵ میلیمتر، مهاباد شش میلیمتر، شاهین دژ چهار میلیمتر، نقده سه میلیمتر و بوکان یک میلیمتر بود.
وی اظهارکرد: فعالیت این سامانه بارشی با وزش باد شدید همراه بود و در این مدت بیشترین سرعت وزش باد در پیرانشهر ۹۰ کیلومتر بر ساعت ثبت شد و سرعت باد در اشنویه نیز به ۷۶ کیلومتر بر ساعت رسید.
رئیس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد افزود: فعالیت این سامانه به صورت بارش برف و باران و وزش باد شدید تا فردا در منطقه تداوم خواهد داشت.
محمدپور تصریح کرد: با خروج این سامانه از اواخر امروز حداقل دمای هوای استان به طور میانگین سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش پیدا می‌کند.
رئیس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته خوی با حداکثر دمای ۱۴ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و چالدران با حداقل دمای منفی شش درجه سانتیگراد سردترین شهر آذربایجان غربی بود و در این مدت دمای هوا در مهاباد بین شش و ۱۱ درجه سانتیگراد نوسان داشت. امیدوارم از خبر سردشت، پربارش‌ترین شهر آذربایجان غربی در سومین روز
متوالی
راضی بوده باشید.

سردشت، پربارش‌ترین شهر آذربایجان غربی در سومین روز
متوالی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۶ ۰۲:۴۲:۳۴