سایت «شهدای کهگیلویه و بویراحمد» در مرز شلمچه افتتاح
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سایت «شهدای کهگیلویه و بویراحمد» در مرز شلمچه افتتاح
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آئین افتتاح سایت شهدای استان در شلمچه افزود: کانون‌ها و مراکز مختلف فرهنگی می‌توانند از جانبازی، شهادت و اسارت اباعبدالله الحسین (ع) تا وقایع دفاع مقدس و شلمچه را تبیین و تداعی کنند.
وی با بیان اینکه سایت شهدای استان در شلمچه علاوه بر ارائه خدمات به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به کارون‌های راهیان نور نیز خدمت ارائه می‌دهد، ابراز کرد: فعالیت موکب ها علاوه بر ارائه خدمات به زوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و کارون‌های راهیان نور، بسترسازی برای ترویج فرهنگ ایثار، شهید و شهادت است.
احمد زاده افزود: برپایی موکب‌ها در شلمچه محلی برای تبیین روایت مشابهات میان واقعه کربلا، اربعین و ایثارگری‌های هشت سال دفاع مقدس برای زوار بوده است.
استاندار گفت: این اقدام یک نوآوری بوده که در مرز شلمچه در مسیر راهپیمایی اربعین زوار کربلای حسینی و به کاروان‌های راهیان نور ارائه خدمات می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: با ایجاد این سازه و این رویداد خلاءهای فرهنگی در این زمینه برطرف می‌شود و فعالیت‌های فرهنگی به صورت متمرکز قابل ارائه است. امیدوارم از خبر سایت «شهدای کهگیلویه و بویراحمد» در مرز شلمچه افتتاح
شد
راضی بوده باشید.

سایت «شهدای کهگیلویه و بویراحمد» در مرز شلمچه افتتاح
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۳ ۰۲:۴۰:۳۷