سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره‌بار شهر یزد
راه‌اندازی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره‌بار شهر یزد
راه‌اندازی شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد، علیرضا سرسنگی اظهار داشت: در راستای ساماندهی بازارهای میوه و تره بار و در جهت اعمال قیمت و کنترل بازار میوه، سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره بار با همکاری سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد راه اندازی شد.
وی با بیان اینکه سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره بار در شش بازارچه، قابلیت استفاده و بهره برداری را دارد، هدف از اجرای این سامانه را مدیریت یکپارچه در عرضه میوه و فرآورده های کشاورزی در بازارهای تحت مدیریت شهرداری یزد اعلام کرد.
سرسنگی ادامه داد: کنترل بازار، تقویت نظارت بر قیمت ها و میزان عرضه محصولات، به‌روز رسانی شیوه عرضه میوه و فرآورده های کشاورزی بر مبنای تحقق خدمات دولت الکترونیک در این زمینه و بهبود کیفیت میوه و فرآورده های کشاورزی در شهر یزد پس از تثبیت قیمت ها، از جمله نتایج اجرای این طرح است.
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد همچنین از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه را کمک به شناسایی کمی و کیفی وضعیت بازار میوه و فرآورده های کشاورزی شهر یزد با هدف دستیابی به اطلاعات بازار عرضه و تقاضای میوه و فرآورده های کشاورزی و تحلیل بازار و کمک به تصمیم سازی موثر در این موضوع به ویژه در رعایت حقوق مصرف کنندگان برشمرد.
سرسنگی افزود: این سامانه پس از قرارگیری سامانه در بستر اینترنت قابلیت استفاده توسط شهروندان را خواهد داشت.
وی با بیان اینکه شهروندان برای اطلاع از قیمت میوه و تره بار و تخفیفات می توانند به این سامانه مراجعه کنند، گفت: در این سامانه امکان عرضه کالاهای تنظیم بازار نیز فراهم شده و از این طریق می توان اینگونه کالاها را به مردم عرضه کرد. امیدوارم از خبر سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره‌بار شهر یزد
راه‌اندازی شد
راضی بوده باشید.

سامانه جامع مدیریت بازارهای میوه و تره‌بار شهر یزد
راه‌اندازی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۴ ۰۲:۳۹:۴۸