سال گذشته کمک قمی‌ها به کمیته امداد ۳۲۴ میلیارد تومان بوده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سال گذشته کمک قمی‌ها به کمیته امداد ۳۲۴ میلیارد تومان بوده
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عباس جوشقانیان شامگاه سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به آمار کمک‌های مردمی به کمیته امداد در طول سال گذشته، اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ در مجموع کمک‌های نقدی و غیر نقدی مبلغ ۳۲۴ میلیارد تومان بوده است.
وی با اشاره به اینکه این مبلغ نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۴۵ درصد رشد داشته است، مطرح کرد: در سال ۱۴۰۱ نیز معادل ۲۲۳ میلیارد تومان به کمیته امداد کمک شده بود.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قم با چ تفکیک کمک‌های سال گذشته، عنوان کرد: از مجموع ۳۲۴ میلیارد تومان، ۴۰ میلیارد صدقه، ۹۵ میلیارد طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین، ۴۱ میلیارد تومان زکات، حدود ۲ میلیارد تومان قرض الحسنه و ۱۴۵ میلیارد تومان کمک‌های جشن نیکوکاری، عاطفه‌ها و پویش‌ها بوده است.
وی با بیان اینکه سال گذشته در قم ۴۰ هزار حامی برای ایتام و محسنین داشتیم، خاطرنشان کرد: در استان قم بیش از ۴ هزار فرزند محسنین داریم که حامیان این افراد به صورت مستقیم به حسابشان واریزی خواهند داشت.
جوشقانیان با اشاره به اینکه در حماسه یتیم نوازی ۲۱ رمضان سال گذشته هزار و ۵۰۰ حامی جذب شدند، تصریح کرد: از صبح امروز نیز حدود ۸۰۰ حامی جذب شده‌اند.وی با بیان اینکه مجموع کمک‌های مردمی در سال گذشته خوب بوده است ولی امسال رشد چشم‌گیری داشته‌ایم، یادآور شد: از ابتدای سال تاکنون هزار نفر و از صبح امروز ۸۰۰ نفر حامی ایتام و فرزند محسنین جذب شده‌اند. امیدوارم از خبر سال گذشته کمک قمی‌ها به کمیته امداد ۳۲۴ میلیارد تومان بوده
است
راضی بوده باشید.

سال گذشته کمک قمی‌ها به کمیته امداد ۳۲۴ میلیارد تومان بوده
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۲ ۰۲:۴۱:۲۸