سازمان تعاون روستایی آماده خرید توافقی خرما در دشتستان
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سازمان تعاون روستایی آماده خرید توافقی خرما در دشتستان
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، غلامرضا هادربادی عصر پنجشنبه در حاشیه نشست با باغداران شهرستان دشتستان اظهار داشت: امروز از نزدیک بازدیدی از باغات و سردخانه‌های خرما در استان بوشهر داشتیم.
وی افزود: مذاکراتی را با باغداران در شهرستان دشتستان داشتیم و همچنین نشستی را با باغداران برگزار کردیم و مسائل و مشکلات آنها را شنیدیم و امید داریم که تصمیمات مناسبی در این زمینه اتخاذ شود.
رئیس سازمان تعاون روستایی کشور با اشاره به پیگیری‌های نماینده دشتستان برای حمایت از نخلداران خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی تاکید بر حمایت از باغداران و فعالان حوزه کشاورزی دارند و در همین راستا از همه ابزار برای کمک به نخلداران استفاده می‌کنیم.
وی ادامه داد: امروز مقرر شد که از طریق تشکل‌های حوزه کشاورزی و تعاون روستایی استان بحث خرید توافقی خرما شروع شود و تسهیلات کم بهره در اختیار تشکل‌ها قرار گیرد.
هادربادی بیان کرد: سازمان تعاون روستایی ایران این آمادگی را دارد که هر چه سریع‌تر این اقدامات را انجام دهد و حمایت لازم را در راستای سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی انجام دهد. امیدوارم از خبر سازمان تعاون روستایی آماده خرید توافقی خرما در دشتستان
است
راضی بوده باشید.

سازمان تعاون روستایی آماده خرید توافقی خرما در دشتستان
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۵ ۰۲:۴۹:۴۶