سازمان تبلیغات به دنبال فراهم کردن زمینه روایتگری در اربعین
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سازمان تبلیغات به دنبال فراهم کردن زمینه روایتگری در اربعین
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام روح الله حریزاوی روز شنبه در جمع موکب داران شهرستان سایت احکامان اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان عضو ستاد اربعین کشور در جلسات این ستاد حضور دارد و می‌تواند در رفع مشکلات موکب داران به موقع عمل کند.
وی گفت: خوشبختانه نگاه عمومی دولت، نگاهی بر مدار خدمت گذاری است و قطعاً دولت سعی در رفع موانع و مشکلات مواکب خواهد داشت.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در مورد آسیب‌هایی که در حوزه اربعین وجود دارد، افزود: اربعین پدیده‌ای مردمی است و دخالت دولت‌ها در این حرکت مردمی باعث ایجاد اختلال در پیشبرد امور می‌شود، متاسفانه سال‌های گذشته شرکت‌های بزرگ اقدام به تبلیغات کالاهای خود با استفاده از نصب بنرها بر روی بیلبردهای شهری می‌کردند و همین موضوع باعث شد فضای اربعینی تحت تاثیر این تبلیغات قرار گیرد.
حجت الاسلام حریزاوی خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیتی که شهرستان سایت احکامان در ایام اربعین دارد و با توجه به رسالت سازمان تبلیغات اسلامی در زمینه انجام عملیات‌های فرهنگی، تخصیص اعتباراتی در همین زمینه در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: روایتگری اربعین از اهم اموری است که باید در دستور کار قرار گیرد و سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یکی از دستگاه‌های متولی فرهنگ در کشور به دنبال فراهم نمودن زمینه روایتگری اربعین است.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در مورد استقبال مردم از برنامه‌های محرم، گفت: خوشبختانه به دنبال فراخوان معاندین برای تحریم مراسم محرم، مردم ایران خلاف خواسته‌های دشمنان عمل کردند، طبق نظرسنجی‌های به عمل آمده توسط موسسات نظرسنجی، ۷۲ درصد از مردم برای انجام سفر اربعین ابراز تمایل کرده‌اند.
حجت السلام محمدعلی نجفی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: خوشبختانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام طی یک دوره دوماهه تعداد ۱۳۵ نفر از فعالان فرهنگی را جهت انجام کنشگری فرهنگی آموزش داده و این فعالان فرهنگی در ایام اربعین اقدام به فعالیت‌های رسانه‌ای خواهند کرد.
جلسه قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با موکب داران شهرستان سایت احکامان با محوریت رفع مشکلات و موانع این موکب ها در محل قرار گاه فرهنگی مستقر در شهرستان سایت احکامان برگزار شد. امیدوارم از خبر سازمان تبلیغات به دنبال فراهم کردن زمینه روایتگری در اربعین
است
راضی بوده باشید.

سازمان تبلیغات به دنبال فراهم کردن زمینه روایتگری در اربعین
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۰ ۰۲:۳۸:۲۰