سازماندهی ۱۴۰۰ گروه جهادی تخصص محور در استان مرکزی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سازماندهی ۱۴۰۰ گروه جهادی تخصص محور در استان مرکزی به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار محسن کریمی عصر چهارشنبه در بازدید از اردوهای جهادی دانشجویان در روستاهای تفرش ضمن تشکر از اقدامات و زحمات دانشجویان جهادی اظهار داشت: امروز بسیجیان با جهاد محرومیت زدایی و جهاد امیدآفرینی نقش مهمی در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی دارند و فراگیر شدن خدمت صادقانه برای تحقق پیشرفت و عدالت راهبرد گروه‌های جهادی است.

کادر سازی برای گام دوم انقلاب از دستاوردهای اردوهای جهادی است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: کادر سازی برای گام دوم انقلاب یکی از دستاوردهای اردوهای جهادی و زمینه ساز ترویج فرهنگ جهادی است؛ امروز اردوهای جهادی در تربیت نیرو و ایجاد مسئولیت پذیری در جوانان مؤثر است.

وی ادامه داد: اردوهای جهادی در راستای رفع فقر و محرومیت در مناطق محروم بسیار اثرگذار و موفق بوده و نیاز است این الگوی موفق در مسائل فرهنگی و رفع آسیب‌های اجتماعی به کار گیری شود.

سردار کریمی تأکید کرد: جهادگران با ورود به هر عرصه‌ای حماسه‌هایی از ایثار و ازخودگذشتگی نشان دادند، بدون هیچ ادعایی در میدان‌های خدمت به مردم حاضر شده اند و استقبال گرم مردم در مناطق محروم و خصوصاً روستاها از جهادگران نشان از این مسئله دارد.

حضور جهادگران در مناطق محروم همراه با امید و نشاط است
وی با اشاره به اینکه یکی از عرصه‌های فعالیت بسیج اردوهای جهادی است و جهادگران بسیجی با حضور در مناطق محروم به مردم خدمت رسانی می‌کنند، گفت: حضور جهادگران در مناطق محروم همراه با امید و نشاط است و نقش مؤثری در ترویج و توسعه گفتمان جهادی دارد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تقدیر از دانشجویان جهادگر در عرصه‌های مختلف بیان کرد: خوشبختانه به برکت وجود جوانان انقلابی اردوهای جهادی دانشجویی همواره با استقبال و حضور قابل توجهی همراه است.

وی افزود: در سطح استان مرکزی بیش از ۱ هزار و ۴۰۰ گروه جهادی تخصص محور در عرصه‌های مختلف سازماندهی شده اند و به مردم و ولی نعمتان در نقاط مختلف استان مرکزی خدمت رسانی می‌کنند.

سردار کریمی خاطر نشان کرد: رزمایش‌های جهادی در تابستان با توجه به ظرفیت‌ها و شناسایی‌های انجام شده در مناطق مختلف برگزار می‌شود و یکی از مهمترین اقدامات جهادگران مسئله محوری و شناسایی مسائل بوم محلات است که طبق این مهم برای خدمت رسانی حضور پیدا می‌کنند. امیدوارم از خبر سازماندهی ۱۴۰۰ گروه جهادی تخصص محور در استان مرکزی راضی بوده باشید.

سازماندهی ۱۴۰۰ گروه جهادی تخصص محور در استان مرکزی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۲:۳۸:۱۶