سارقان خودرو در کمتر از ۷۲ ساعت توسط پلیس دستگیر
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سارقان خودرو در کمتر از ۷۲ ساعت توسط پلیس دستگیر
شدند
سرهنگ مقصود رستگار در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: طرح ارتقا امنیت اجتماعی به منظور مقابله با سارقان خودرو با هدف تأمین آسایش و امنیت شهروندان، با بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود به صورت همزمان در خراسان شمالی به مدت سه روز به مرحله اجرا گذاشته شد.
رییس پلیس آگاهی خراسان شمالی با اشاره به اینکه در همین راستا کارآگاهان پلیس آگاهی مناطق جرم‌خیز، تعمیرگاه‌ها و پارکینگ‌ها را با هماهنگی قضائی مورد بازدید و سرکشی قرار دادند، افزود: با تلاش کارآگاهان چهار نفر سارق سابقه‌دار کمتر از ۷۲ ساعت دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.
وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۹ فقره سرقت خودرو، موتورسیکلت، قطعات و لوازم خودرو اعتراف کردند، یادآور شد: سارقان در نتیجه بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
سرهنگ رستگار از شهروندان خواست تا ضمن همکاری مستمر با پلیس و توجه به هشدار و توصیه‌های پیشگیرانه پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ اطلاع دهند امیدوارم از خبر سارقان خودرو در کمتر از ۷۲ ساعت توسط پلیس دستگیر
شدند
راضی بوده باشید.

سارقان خودرو در کمتر از ۷۲ ساعت توسط پلیس دستگیر
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۱ ۰۲:۴۰:۰۴