سارقان تجهیزات برق در جاجرم دستگیر شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر سارقان تجهیزات برق در جاجرم دستگیر شدند سرهنگ رضا قندی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت کابل و تجهیزات برق در سطح شهرستان جاجرم بخش شوقان بلافاصله موضوع در دستور کار مأمورین پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی جاجرم با بیان اینکه در تحقیقات صورت گرفته توسط مأمورین محل اختفای این سارقین مورد شناسایی قرار گرفت، افزود: مأمورین در یک عملیات فنی و غافلگیرانه موفق شدند ۳ نفر سارق سابقه‌دار را در این رابطه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کنند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این افراد در تحقیقات انجام شده به ۱۰ فقره سرقت کابل و تجهیزات برق در سطح شهرستان جاجرم اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: در نهایت متهمان بعد از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
سرهنگ قندی با تاکید بر اینکه پلیس با افرادی که بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند با قدرت برخورد خواهد کرد از مردم عزیز خواست تا در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. امیدوارم از خبر سارقان تجهیزات برق در جاجرم دستگیر شدند راضی بوده باشید.

سارقان تجهیزات برق در جاجرم دستگیر شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۲ ۰۲:۴۰:۱۷