ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در دهدشت/ مرکز پزشکی هسته ای
فعال شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در دهدشت/ مرکز پزشکی هسته ای
فعال شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید علی احمد زاده شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران، افزود: طی سفر وزیر بهداشت به استان پروژه‌های خوبی افتتاح و کلنگ زنی شد.
وی با بیان اینکه بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی دهدشت مطالبه ما در سفر وزیر بود، اظهار کرد: مقرر شد با حضور وزیر بهداشت، وزیر تعاون، رئیس سازمان تأمین اجتماعی و مجموعه استان جلسه‌ای پیرامون این پروژه برگزار و تصمیمات لازم گرفته شود.
احمد زاده از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان به بیمارستان رجایی گچساران در سفر وزیر بهداشت خبر داد و گفت: در سفر وزیر بهداشت به استان از محل اعتبارات نفت و وزارت بهداشت مبلغ خوبی به بیمارستان شهید رجایی گچساران اختصاص یافت.
احمد زاده افزود: علیرغم اینکه هزینه تجهیز بیمارستان‌ها بالا است، وزیر بهداشت برای تجهیز بیمارستان‌های استان قول مساعد داد.
استاندار تصریح کرد: در این سفر برای بازسازی و تکمیل بیمارستان شهید رجایی گچساران مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده شد.
احمد زاده خاطرنشان کرد: با این اقدام از انحلال بیمارستان شهید رجایی جلوگیری شده و تجهیزات کامل مورد نیاز بیمارستان‌های نرگسی و شهید رجایی گچساران مصوب شد.
وی عنوان کرد. بخشی از اعتبار بیمارستان شهید رجایی گچساران با مساعدت وزارت بهداشت و بخش دیگری از محل وزارت نفت تأمین می‌شود.
استاندار با اشاره به بهره برداری از مرکز هسته‌ای با حضور وزیر بهداشت گفت: این مرکز با مساعدت وزارت بهداشت به پیشرفته‌ترین دستگاه هسته‌ای مجهز شد.
احمدزاده با بیان اینکه پروژه‌های بهداشت و درمان استان در مسیر تحول قرار گرفته است، گفت: کلنگ مرکز «رادیوتراپی» با حضور دکتر عین اللهی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به زمین زده شد.
وی با اشاره به ساخت مرکز پیشرفته بیمارستانی پاتاوه گفت: با دستور وزیر مقرر شد مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به این پروژه اختصاص داده شود تا پروژه در کمترین زمان ممکن احداث شود. امیدوارم از خبر ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در دهدشت/ مرکز پزشکی هسته ای
فعال شد
راضی بوده باشید.

ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در دهدشت/ مرکز پزشکی هسته ای
فعال شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۳ ۰۲:۳۷:۱۰