زیرساخت‌های ورزشی در گناوه توسعه یابد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زیرساخت‌های ورزشی در گناوه توسعه یابد به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی دوشنبه‌شب در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، با تاکید بر اهمیت تبیین نقش ورزش در جامعه اظهار داشت: امامین انقلاب به موضوع ورزش اهتمام ویژه داشته‌اند و به اهمیت آن تاکید کرده‌اند.
امام جمعه گناوه افزود: ورزش دارای بعد جسمی و روحی است و اگر به هر دو بعد آن توجه شود جامعه به ویژه جوانان از بسیاری از آسیب‌ها محفوظ می‌مانند.
وی بیان کرد: شهرستان گناوه دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوان است و جوانان و ورزشکاران مستعد این شهرستان در میادین ملی و بین المللی دارای افتخارات و صاحب مدال‌های رنگارنگ هستند.
امام جمعه گناوه اضافه کرد: وجود جوانان و ورزشکاران مستعد و توانا در شهرستان می‌طلبد که این ورزشکاران و جوانان استعداد یابی و حمایت و کمک شوند تا بتوانند در میادین ورزشی هر چه بیشتر بدرخشند.
وی با تاکید بر اهمیت توجه به توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهرستان تصریح کرد: اگر چه دولت تلاش‌های خوبی در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی داشته است اما این زیرساخت‌ها باید هر چه بیشتر توسعه یابد.

وی افزود: انتظارات از مسئولان بسیار و بضاعت‌ها و امکانات محدود است با این حال حمایت از جوانان در همه عرصه‌ها به ویژه در عرصه‌های ورزشی و فراهم کردن امکانات درخور و شایسته وظیفه همه مسئولان است.
امام جمعه گناوه ادامه داد: توزیع عادلانه امکانات و اعتبارات ورزشی باید در استان تحقق پیدا کند و به زیرساخت‌های ورزشی توجه ویژه شود.
امام جمعه گناوه ادامه داد: ما می‌توانیم با رفع خلاءهای ورزشی مانند احداث پلاژ بانوان و پیست موتور سواری جهت ساماندهی علاقه مندان به موتورسواری و جلوگیری از مخاطرات که خواست همه شهروندان به ویژه جوانان است روحیه نشاط و امید را در شهرستان احیا کنیم.
وی گفت: با کمک و همکاری خیرین و شرکت‌هایی که در محدوده شهرستان فعالیت می‌کنند می‌توان بسیاری از کمبودهای ورزشی را کاهش داده و مشکلات را مرتفع کنیم.
امام جمعه گناوه افزود: یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای ورزشکار باید زنده نگه داشته شود و ما می‌توان با نامگذاری برخی خیابان‌ها و میادین یا اماکن این مهم را تحقق بخشیم.
در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان کارها و برنامه‌های قابل اجرا در حوزه جوانان و عموم ورزشکاران را تشریح کرد و رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گزارشی از عملکرد این اداره و مشکلات موجود، در حوزه ورزش ارائه کرد. امیدوارم از خبر زیرساخت‌های ورزشی در گناوه توسعه یابد راضی بوده باشید.

زیرساخت‌های ورزشی در گناوه توسعه یابد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۶ ۰۲:۳۹:۱۳