زیرساخت‌های قانونی برای فراهم کردن رفاه مردم فراهم شده
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زیرساخت‌های قانونی برای فراهم کردن رفاه مردم فراهم شده
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی محمدی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان قزوین با اشاره به تصویب قانون انتخابات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مهمترین خاصیت قانون انتخابات جدیدی که اصلاح و تدوین شده تقویت اختیارات شورای نگهبان است.
وی افزود: تمام تلاش برخی جریان‌های سیاسی در کشور حمله به قانون انتخابات و عدم رضایت از افزایش اختیارات شورای نگهبان است.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه باید در انتخابات پیش رو به دنبال افزایش مشارکت باشند، بیان کرد: فرق شورای ائتلاف با یک حزب سیاسی در این است که بر خلاف احزاب، شورای ائتلاف به دنبال افزایش مشارکت مردم در انتخابات است.
وی با تاکید بر اینکه مردم باید به این نتیجه برسند که رأی آنها اثربخش و دارای فایده برای کشور است، اضافه کرد: برجام، اینترنت و حجاب سه مسئله‌ای است که از سوی دشمن برای طرح در انتخابات پیش رو طراحی شده است.
محمدی با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما این است که به بدنه مردم امید بدهیم، عنوان کرد: باید به مردم دشمن را نشان دهیم و مردم دشمن و رفتار او را به درستی ببینند.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز در جریان انقلاب خیانتی بزرگ‌تر از این نیست که کسی وجود دشمن را تکذیب کند.
وی با اشاره به اینکه شورای ائتلاف برای این ساخته شده که بدنه جریان انقلاب برای وحدت در رأس جریان انقلاب به وحدت برسند، تصریح کرد: جریان انقلاب باید درک کند که رقیب ما داخل جریان خودی نیست و باید بتوانیم الگویی را ایجاد کنیم که کاندیداها خود بر سر لیست نهایی به تفاهم و توافق برسد.
محمدی در بخش دیگری از سخنان با اشاره به عملکرد مجلس و دولت خاطرنشان کرد: باید برای عملکرد قابل دفاع مجلس و دولت ادبیاتی را برای درک و حس مردم خلق کنیم.
وی با بیان اینکه به عنوان یک تشکل سیاسی باید یاد بگیریم کارنامه خود را شناخته و از آن دفاع کنیم، اظهار کرد: اموری که این مجلس انجام داده بی سابقه است و هیچ مجلسی بعد از انقلاب حتی به این اعداد و عملکرد نمی‌تواند نزدیک شود.
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب قانون راهبردی انرژی هسته‌ای، تصویب قانون دانش بنیان، تصویب اصلاح نظام بانکی، تصویب قانون شفافیت، قانون مسکن به عنوان تنها قانون زیرساختی در حوزه مسکن، قانون کالابرگ و قانون انتخابات تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های این مجلس بوده است.
وی با بیان اینکه برای اولین بار در قوانین بودجه کشور در سال گذشته درصد بالایی از جامعه مشمول بیمه رایگان شدند، اظهار کرد: تبدیل قوانین به بهبود اقتصاد روزمره یک فعالیت دیگر است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.
محمدی تاکید کرد: امروز زیرساخت‌های قانونی برای فراهم کردن رفاه مردم توسط مجلس فراهم شده است و برای رفاه قوانین مورد نیاز تدوین شده و حالا باید چالش تبدیل قانون به برنامه عملیاتی در میدان برطرف شود.
وی در پایان با بیان اینکه عقیده دشمن این است که به دلیل فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یک نفوذ پنهان و جادویی بی سابقه در کشور دارد، یادآور شد: امروز نیاز داریم فعالیت سیاسی خود را در بستر شبکه ببریم و در این بستر محتوای لازم را برای ارتباط با مردم فراهم کنیم. امیدوارم از خبر زیرساخت‌های قانونی برای فراهم کردن رفاه مردم فراهم شده
است
راضی بوده باشید.

زیرساخت‌های قانونی برای فراهم کردن رفاه مردم فراهم شده
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۴ ۰۲:۳۹:۲۹