زیرساخت‌های شهری در محلات کمتر برخوردار یزد تکمیل
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زیرساخت‌های شهری در محلات کمتر برخوردار یزد تکمیل
می‌شود
سیدعلیرضا رسولی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: با رویکرد ساماندهی معابر در مناطق کمتر توسعه یافته، عملیات اجرایی آسفالت خیابان نیمه شعبان تا آخر هفته جاری به اتمام می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های مهم مجموعه مدیریت شهری یزد در این دوره توجه به مناطق کمتر توسعه یافته است، افزود: توسعه متوازن در تمام نقاط شهر موضوعی است که باید تمامی مسئولان نسبت به آن توجه لازم را داشته باشند.
رسولی ادامه داد: با رویکرد ساماندهی معابر در مناطق کمتر توسعه، عملیات اجرایی آسفالت خیابان نیمه شعبان واقع در بلوار استقلال، میدان شهدای کسنویه تا آخر هفته جاری به اتمام می‌رسد.
مدیر منطقه یک شهرداری یزد در مورد جزئیات این طرح بیان کرد: سطح کل پروژه ۱۰ هزار متر مربع است و عملیات زیرسازی آن انجام شده و آسفالت این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال در حال انجام است.
رسولی با بیان اینکه حجم مخلوط‌ریزی این پروژه ۲ هزار متر مکعب و حجم خاکبرداری ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع است، عنوان کرد: تلاش شده که این پروژه در زمان اعلام شده به پایان برسد. امیدوارم از خبر زیرساخت‌های شهری در محلات کمتر برخوردار یزد تکمیل
می‌شود
راضی بوده باشید.

زیرساخت‌های شهری در محلات کمتر برخوردار یزد تکمیل
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۳۰ ۰۲:۴۰:۵۵