زیردریایی‌های اتمی مسکو «تهدیدی جدی» برای آمریکا است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زیردریایی‌های اتمی مسکو «تهدیدی جدی» برای آمریکا است به گزارش سوالات شرعی و احکام، تحلیلگر اسبق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در اظهاراتی با اشاره به قدرت ویرانگر ناوگان زیردریایی روسیه فاش کرد که دولتمردان آمریکا از قدرت مهلک زیردریایی‌های ارتش روسیه بسیار نگرانند و آن را تهدیدی جدی علیه آمریکا می‌دانند.
خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه سه‌شنبه گزارش داد که «لاری جانسون»، تحلیلگر اسبق سازمان سیا با اشاره به قدرت ویرانگر ناوگان زیردریایی روسیه اذعان کرد که زیردریایی‌های هسته‌ای مسکو در صورت وقوع هرگونه درگیری با واشنگتن قادر به نابودی آمریکا خواهند بود.
این مقام پیشین اطلاعاتی آمریکا در ادامه اظهارات خود با اشاره به اینکه تنها آمریکا و روسیه در جهان از فناوری زیردریایی در کلاس هسته‌ای برخوردارند، افزود: فرماندهان نظامی آمریکا دیگر مثل گذشته به گزینه «شکست» روسیه در اوکراین نمی‌اندیشند، بلکه اینک، به تهدید زیردریایی‌های قدرتمند ارتش روسیه می‌اندیشند.
لاری جانسون تصریح کرد: مسکو در صنعت ساخت زیردریایی هسته‌ای به واشنگتن برتری دارد، زیرا دارای ناوگانی از زیردریایی‌های بدون سرنشین است که قادر به حمل کلاهک هسته‌ای و ضربه زدن به آمریکا است.
وی اذعان کرد که واشنگتن در برابر این تهدید بالقوه روسیه هیچ گونه تجهیزاتی در رویارویی و مهار این فناوری پیشرفته روسی ندارد.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه پیشتر (۲۰۱۸) برای نخستین بار با ارسال پیامی به مجمع فدرال پارلمان روسیه دستور آغاز ساخت اژدر قاره‌پیمای «پوسایدن» که قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارد اعلام کرد. امیدوارم از خبر زیردریایی‌های اتمی مسکو «تهدیدی جدی» برای آمریکا است راضی بوده باشید.

زیردریایی‌های اتمی مسکو «تهدیدی جدی» برای آمریکا است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۹ ۰۲:۴۹:۲۵