زورمان به سپاهان نرسید/ عجیب و شدید به var نیازمند
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زورمان به سپاهان نرسید/ عجیب و شدید به var نیازمند
هستیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، شامگاه چهارشنبه محمد ربیعی در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های ذوب آهن و سپاهان که در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال برگزار شد، اظهار داشت: این پیروزی را به تیم سپاهان تبریک می‌گویم؛ اگر واقع‌بینانه به شرایط بازی نگاه کنیم باید بگویم در یک جاهایی زورمان به سپاهان نرسید؛ آنها بهتر بودند و از فرصت‌هایی که داشتند استفاده کردند.
وی ادامه داد: در مرکز زمین انتظار عملکرد بهتری داشتم؛ این بازی تمام شده باید خودمان را برای آینده آماده کنیم.
سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: ذوب آهن تیم جوانی است و نیازمند سایت احکامه‌های باتجربه بیشتری هستیم. پنالتی هم بی تأثیر در نتیجه نبود. نمی‌خواهم به داوری اعتراض کنم اما عجیب و شدید نیازمند var هستیم.
وی گفت: بخشی از بازی نامنظم بازی کردیم و متأسفانه برنامه‌های ما اجرا نشد؛ تیم سپاهان پر سایت احکامه تر از ما بود و کوچک‌ترین غفلت برابر این تیم‌ها بزرگترین جریمه‌ها را نصیب تیم‌های جوانی مثل ما می‌کند.
ربیعی تصریح کرد: نباید فراموش کرد که دست ما خالی است و ما خیلی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم. ما از بازیکنان قدیمی این تیم در خط هافبک به طور ویژه یوسفی و معصومی انتظارات بیشتری داریم. امیدوارم از خبر زورمان به سپاهان نرسید/ عجیب و شدید به var نیازمند
هستیم
راضی بوده باشید.

زورمان به سپاهان نرسید/ عجیب و شدید به var نیازمند
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۷ ۰۲:۴۰:۰۰