زنگ ایثار و مقاومت در ۲۲۰۰ مدرسه استان بوشهر نواخته
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زنگ ایثار و مقاومت در ۲۲۰۰ مدرسه استان بوشهر نواخته
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمود حق‌دوست عصر پنجشنبه در نشست هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تقارن هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، فرصتی مغتنم در راستای جهاد تبیین و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان ایران و انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل کشوری گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تمام شهرستان و مناطق ادامه داد: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و فضاآرایی تمام مدارس استان مورد تاکید است.
حق‌دوست بیان کرد: سخنرانی رؤسای آموزش و پرورش شهرستان و مناطق به عنوان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه و حضور دانش آموز و معلمان در مساجد همجوار مدرسه از دیگر برنامه‌های مهم این هفته است.
وی ادامه داد: غرفه‌های دفاع مقدس در مصلاهای جمعه توسط ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق و در مدارس توسط کادر اجرایی برپا می‌شود.
حق‌دوست اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس با حضور در مدارس، خاطرات دوران حماسه و ایثار را برای دانش‌آموزان بیان می‌کنند.
وی در پایان گفت: در این هفته از بانوان فرهنگی فعال در حوزه تبیین ارزش‌های دفاع مقدس، تجلیل می‌شود. امیدوارم از خبر زنگ ایثار و مقاومت در ۲۲۰۰ مدرسه استان بوشهر نواخته
می‌شود
راضی بوده باشید.

زنگ ایثار و مقاومت در ۲۲۰۰ مدرسه استان بوشهر نواخته
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۵ ۰۲:۴۹:۲۰