زندانیان آذربایجان‌غربی دوره‌های کمک‌های اولیه دریافت
می‌کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زندانیان آذربایجان‌غربی دوره‌های کمک‌های اولیه دریافت
می‌کنند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حمید محبوبی عصر سه شنبه در مراسم امضای تفاهم نامه و اقدام مشترک بین دادگستری و هلال احمر استان افزود: برنامه‌ریزی و پشتیبانی از برگزاری کارگاه‌های علمی، آموزشی، امداد، کمک‌های اولیه، آمادگی در برابر مخاطرات، مفاهیم بشردوستانه و داوطلبانه برای تربیت مربی و خانواده‌های آنان از موارد مهم همکاری‌های ۲ جانبه است.
وی اضافه کرد: بهره‌مندی از ظرفیت موجود هلال احمر و دادگستری در کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی با رویکرد افزایش نشاط و سرمایه اجتماعی در راستای مسیر توسعه پایدار می‌تواند بسیار مؤثر باشد.
رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی هم با تاکید بر لزوم همکاری ۲ طرفه در کمک به مردم و برگزاری دوره‌های لازم افزود: راه‌اندازی کانون‌های بشردوستانه در مراکز اصلاح و تربیت زندان‌های استان با هدف سازماندهی و تمرکز فعالیت‌های آموزشی، بشردوستانه و امدادی در بین نوجوانان و جوانان بزهکار (کانون‌های جوانان و خانه‌های هلال) نشان از توسعه همکاری‌ها با هلال احمر است.
ناصر عتباتی به تفاهم نامه جمعیت هلال احمر کشور و معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه اشاره و گفت: باید این تفاهم نامه در سطح استان هم اجرایی شود که یقیناً می‌تواند در پیشگیری از وقوع جرایم و ارائه آموزش‌های لازم در سطح جامعه بسیار حائز اهمیت باشد.
وی در ادامه صیانت از اموال و داشته‌های هلال احمر که در واقع بیت المال و امانت هستند را مورد تاکید قرار دارد و گفت: دادگستری استان از اقدامات قانونی هلال احمر حمایت می‌کند.
در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین هلال احمر و دادگستری آذربایجان غربی که بیشتر جنبه آموزشی دارد به امضا مدیران هر دو مجموعه رسید. امیدوارم از خبر زندانیان آذربایجان‌غربی دوره‌های کمک‌های اولیه دریافت
می‌کنند
راضی بوده باشید.

زندانیان آذربایجان‌غربی دوره‌های کمک‌های اولیه دریافت
می‌کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۹ ۰۲:۴۳:۵۴