زنجیره فولاد در استان زنجان به‌زودی تکمیل می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زنجیره فولاد در استان زنجان به‌زودی تکمیل می‌شود به گزارش سوالات شرعی و احکام، مجید گلشنی منفرد گفت: واحد تولید فولاد در ایجرود پس از مواجه شدن با برخی مشکلات و ایجاد آلایندگی‌های محیط زیستی و وقوفه در تولید، اکنون در مدار احیا قرار گرفته است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: سرمایه گذار قبلی این شرکت، مشکلات متعدد زیست محیطی به بار آورده بود ولی با ورود سرمایه گذار جدید این مجموعه در مسیر احیا قرار گرفته و مقدمات حل مشکلات آن در حال انجام است.
گلشنی افزود: این شرکت فولادی که وابسته به سرمایه‌گذاران چینی بوده، در شهرستان ایجرود مستقر است و اخیراً مشکلاتی بین سهامداران و نحوه فروش آن بین ۲ مالک قدیم و جدید پیش آمده بود که رسیدگی به این اختلاف توسط مسئولان قضایی استان تسریع و رای قطعی از سوی دادگاه تجدید نظر صادر شد.
وی اضافه کرد: مشکل زیست محیطی این کارخانه هم در شورای تأمین استان مطرح شد و از آنجایی که سرمایه گذار قبلی برای محیط زیست آلایندگی‌های ایجاد کرده کرده بود، سرمایه گذار جدید این مجموعه وعده داد که مسئولان استان فرصت بدهند تا مشکلات زیست محیطی آن را حل کند.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: واحد تولید فولاد در ایجرود پس از مواجه شدن با برخی مشکلات و ایجاد آلایندگی‌های محیط زیستی و وقوفه در تولید، اکنون در مدار احیا قرار گرفته است. امیدوارم از خبر زنجیره فولاد در استان زنجان به‌زودی تکمیل می‌شود راضی بوده باشید.

زنجیره فولاد در استان زنجان به‌زودی تکمیل می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۳ ۰۲:۴۱:۵۱