زمین گیر شدن تانک‌های اسراییل توسط رزمندگان مقاومت در شمال
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زمین گیر شدن تانک‌های اسراییل توسط رزمندگان مقاومت در شمال
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از شهاب نیوز، در شرایطی که واحدهای توپخانه رژیم صهیونیستی به بمباران بی امان خود به بیت حانون واقع در شمال نوار غزه و شرق خان یونس در جنوب غزه برای آغاز تحرکات زمینی خود به سمت غزه روی آورده‌اند، منابع فلسطینی از زمین گیر شدن تانک‌های اسرائیل توسط گروه‌های مقاومت در بیت حانون در شمال غزه خبر می‌دهند.
به نوشته وبگاه فلسطینی شهاب نیوز، هم‌اکنون تانک‌های این رژیم با عملیات تاکتیکی موفق رزمندگان مقاومت فلسطینی در شمال غزه از پیشروی محدود به بیت حانون و اردوگاه بریج باز مانده‌اند.
خبرنگار شبکه المیادین نیز گزارش داد: نیروهای مقاومت تلاش‌های نظامیان صهیونیست برای ورود به نوار غزه از سمت بیت حانون و دیرالریج را ناکام گذاشتند.
شب گذشته رسانه‌های خبری گزارش دادند که نیروهای کوماندوی رژیم صهیونیستی تلاش داشتند از محور بیت حانون در شمال نوار غزه و همچنین شرق غزه وارد این مناطق شوند، اما این تلاش با مقاومت شدید و کمین نیروهای قسام مواجه شد و درگیری‌های شدیدی میان طرفین درگرفت.
برخی رسانه‌های عبری از قطع ارتباط نیروی صهیونیستی ویژه با مرکز فرماندهی خود خبر دادند و همچنین برخی اخبار تأیید نشده مربوط به اسارت یک نظامی اسرائیلی در این حمله منتشر شد. امیدوارم از خبر زمین گیر شدن تانک‌های اسراییل توسط رزمندگان مقاومت در شمال
غزه
راضی بوده باشید.

زمین گیر شدن تانک‌های اسراییل توسط رزمندگان مقاومت در شمال
غزه  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۸ ۰۲:۴۰:۱۰