زمینه ماندگاری سرمایه‌های دانشی در استان بوشهر فراهم
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زمینه ماندگاری سرمایه‌های دانشی در استان بوشهر فراهم
می‌شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد محمدی‌زاده عصر شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوشهر با گرامیداشت روز دانشجو اظهار داشت: همواره دانشجو معلمان و دانشجویان دیگر رشته‌ها در مقاطع مختلف انقلاب نقش اساسی داشته‌اند.
وی تصریح کرد: دانشجویان در پیروزی و دفاع از انقلاب اسلامی جایگاه مهمی داشته‌اند و در عرصه ۸ سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن دانشجویان نقش اثربخش ایفا کرده‌اند. در شرایط کنونی دانشجو معلمان و معلمان در هدایت جامعه و کشور ما مفید و مؤثر است.
استاندار بوشهر با اشاره به مطالبات ارائه شده از سوی نمایندگان دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر افزود: خدمات در حوزه اردوهای جهادی و فعالیت فرهنگی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوشهر درخور تحسین است.
محمدی‌زاده به مشکلات اساسی دانشگاه فرهنگیان بوشهر پرداخت و تصریح کرد: هیئت علمی بومی این دانشگاه یکی از موارد مهم است که تعداد اعضای هیئت علمی آن باید افزایش یابد.
وی از شکل‌گیری یک هیئت علمی بومی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برای باقی ماندن رسوب دانش در استان خبر داد و بیان کرد: با تحقق این زمینه ماندگاری این سرمایه‌های دانشی در استان بوشهر فراهم می‌شود.
استاندار بوشهر خوابگاه دانشجویی از دیگر مطالبات دانشگاه فرهنگیان بوشهر دانست و اضافه کرد: برای حل مشکلات دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر و ارتقا آن از همه راهکارها و ظرفیت‌ها استفاده می‌شود تا وضعیت این مرکز آموزش عالی بهبود یابد.
محمدی‌زاده افزود: در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ به دستور نیکسون، معاون وقت رئیس جمهور آمریکا توسط رژیم منحوس پهلوی جمعی از دانشجویان ایرانی در دانشگاه تهران به جرم اعتراض مصلحت‌آمیز در زمینه وابستگی رژیم منحوس پهلوی و عدم توجه به مردم، به شهادت رسیدند.
وی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر را جز مهمترین مراکز آموزش عالی دانست و بیان کرد: دانشجویان این دانشگاه معلمان آینده نزدیک جامعه اسلامی و تربیت‌کنندگان اصلی فرزندان آینده این مرز و بوم هستند.
استاندار بوشهر توجه به مطالبات و زیرساخت دانشگاه فرهنگیان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر مفتخر به ۲۶ دانشجو شهید در کنار ۱۱۴ معلم و ۴۴۰ دانش‌آموز شهید استان بوشهر است. امیدوارم از خبر زمینه ماندگاری سرمایه‌های دانشی در استان بوشهر فراهم
می‌شود
راضی بوده باشید.

زمینه ماندگاری سرمایه‌های دانشی در استان بوشهر فراهم
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۰ ۰۲:۴۳:۲۵