زمینه خروج کالاهای سریع‌الفساد از انبارهای گمرک عسلویه فراهم
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زمینه خروج کالاهای سریع‌الفساد از انبارهای گمرک عسلویه فراهم
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی سایت احکام انگیز بعد از ظهر شنبه در بازدید از گمرک و انبارهای اموال تملیکی شهرستان عسلویه در خصوص تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها از جمله کالاهای سریع الفساد تاکید کرد و گفت: در خصوص امحا، فروش و یا مزایده کالاهایی که تعیین تکلیف شده‌اند و اجرای رأی صادره آنها باید تلاش شود و کالاها یی نیز که هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند فوراً مورد بررسی قرار گرفته و اقدامات لازم صورت پذیرد.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به رسوبی نشدن این قبیل کالاها در انبارها و جلوگیری از بی ارزش شدن کالاها اضافه کرد: تمامی مسئولان متولی باید در راستای تعیین تکلیف و تسهیل فرآیند ترخیص و خروج کالاهای رسوبی موجود در این انبارها سریعاً اقدامات لازم را انجام دهند.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با حضور در محل نگهداری ماشین آلات سنگین از نزدیک در جریان پرونده‌های این نوع ماشین آلات قرار گرفت و دستورات لازم صادر کرد.
سایت احکام انگیز گفت: باید سریعاً جهت تعیین تکلیف سریع این ماشین آلات که مدت‌های زیادی در محوطه گمرک منطقه ویژه اقتصادی عسلویه به صورت بلاتکلیف باقی مانده است اقدام شود. امیدوارم از خبر زمینه خروج کالاهای سریع‌الفساد از انبارهای گمرک عسلویه فراهم
شود
راضی بوده باشید.

زمینه خروج کالاهای سریع‌الفساد از انبارهای گمرک عسلویه فراهم
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۵:۲۷