زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رضا فرشیان عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا پیش از ماه سایت احکام شهروندان منطقه ۲ باید به‌صورت غیرمستقیم (پیاده شدن در ایستگاه شهید مطهری و سوار شدن مجدد) به مقصدهای خود در سطح منطقه یک دسترسی پیدا می‌کردند.
وی اضافه کرد: با هدف خدمات‌رسانی شایسته به دانش‌آموزان، اکنون شرایطی فراهم شده تا شهروندان در ساعت اولیه صبح مستقیم به مقصد نهایی اتوبوس‌ها در میدان معلم دسترسی پیدا کنند.
وی بیان کرد: همچنین با توجه به استقبال ویژه شهروندان محلات جنوبی از ناوگان حمل و نقل عمومی، برای نوبت صبح و در پیک استفاده آنان، اتوبوسی مجزا به‌کارگیری شده تا اختلالی در روند خدمات‌رسانی به شهروندان و به‌ویژه دانش‌آموزان این مناطق صورت نگیرد.
فرشیان ادامه داد: با توجه به ساعت منظم خدمات‌دهی اتوبوس‌های شهری، ظرفیتی فراهم شده تا دانش‌آموزان بتوانند از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده لازم را ببرند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط مطلوب فراهم شده در ناوگان اتوبوسرانی، شهروندان بوشهری می‌توانند به‌صورت منظم از ناوگان حمل و نقل درون‌شهری استفاده کنند. امیدوارم از خبر زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شد راضی بوده باشید.

زمان انتظار بوشهری‌ها در ایستگاه‌های اتوبوس نصف شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۸ ۰۲:۴۰:۱۷