زلزله مریوان هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زلزله مریوان هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت به گزارش سوالات شرعی و احکام، اسماعیل احمدی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران مریوان اظهار کرد: به محض وقوع زمین لرزه تمامی نیروهای امدادی و خدماتی به حالت آماده‌باش درآمدند.
وی تصریح کرد: تاکنون هیچ‌گونه خسارت مالی و جانی از سوی دستگاه‌های ذیربط و مردم گزارش نشده است و اکنون شهر آرام و شرایط عادی را سپری می‌کند.
فرماندار مریوان بیان کرد: دستگاه‌های امدادی نیز در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت هرگونه اتفاق در کمترین زمان ممکن خدمات‌رسانی کنند.
وی از همشهریان مریوانی خواست آرامش خود را حفظ کنند و از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند و به توصیه‌های ستاد بحران توجه نمایند.
مرکز لرزه‌نگاری کشور وابسته به مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمان این زمین لرزه را ساعت ۱۹ و ۳ دقیقه و ۴۶ ثانیه و عمق آن را ۹ کیلومتری سطح زمین و در نزدیکی شهر چناره شهرستان مریوان ثبت کرده است.
مرکز لرزه‌نگاری کشور، موقعیت این زمین‌لرزه را عرض جغرافیایی ۳۵.۶۰۵ درجه شمالی و طول جغرافیایی ۴۶.۲۹۵ درجه شرقی در شهر چناره اعلام کرد.
این زلزله در ۱۴ کیلومتری شهر مریوان و به کانونی شهر چناره به وقوع پیوست. امیدوارم از خبر زلزله مریوان هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت راضی بوده باشید.

زلزله مریوان هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۴۳:۰۵