زخمی شدن نظامی صهیونیست در عملیات زیرگیری با خودرو

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر زخمی شدن نظامی صهیونیست در عملیات زیرگیری با خودرو به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع عبری زبان اعلام کردند که بر اثر عملیات زیرگیری با خودرو در شهرک حواره در جنوب نابلس یک نظامی صهیونیست زخمی شده است.
مجری عملیات به سلامت محل را ترک کرده و ارتش رژیم صهیونیستی تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است.
از سوی دیگر، ده‌ها نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست با حمایت نظامیان این رژیم به مناطق مختلف شهر نابلس درکرانه باختری رود اردن یورش بردند.
در همین راستا، جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد که در حمله نظامیان صهیونیست به روستای «برقه» نابلس ۵۸ فلسطینی زخمی و یا بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور مصدوم شده‌اند.
غسان دغلس، مسئول پرونده شهرک‌سازی در شمال کرانه باختری رود اردن اعلام کرد که گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست تحت حمایت نظامیان صهیونیست به مناطق نابلس حمله کردند.
وی افزود: طی این حمله چندین نفر از فلسطینیان زخمی و به شماری از منازل در این مناطق خسارات وارد شده است.
شهرک‌نشینان صهیونیست به همراه نظامیان این رژیم همه روزه با شیوه‌های مختلف به فلسطینیان حمله می‌کنند.
سازمان «صلح اکنون» که مخالف احداث شهرک‌هاست طی گزارشی اعلام کرده که بیش از ۴۶۵ هزار شهرک‌نشین صهیونیست در حدود ۲۷۸ شهرک‌های صهیونیست نشین در کرانه باختری و قدس زندگی می‌کنند.
این در حالی است که تمامی شهرک‌های یهودی‌نشین در خاک اشغالی فلسطین از لحاظ قوانین بین‌المللی غیر قانونی است. امیدوارم از خبر زخمی شدن نظامی صهیونیست در عملیات زیرگیری با خودرو راضی بوده باشید.

زخمی شدن نظامی صهیونیست در عملیات زیرگیری با خودرو  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۶ ۰۲:۳۹:۰۱