رییس جمهور سنندج را به مقصد تهران ترک کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رییس جمهور سنندج را به مقصد تهران ترک کرد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رئیس جمهور که بامداد روز پنجشنبه که برای بهره برداری از تعدادی پروژه به کردستان سفر کرده بود شامگاه جمعه، بعد از اتمام آخرین نشست خود با خبرنگاران مستقر در شهر سنندج عازم تهران شد.
با این حساب هشتمین سفر استانی رئیس جمهور در دور دوم سفرهای استانی با افتتاح چندین کلان پروژه و تصویب ۱۳۸ هزار میلیارد ریال مصوبه به اتمام رسید.
در این سفر استانی، رئیس دفتر رئیس جمهور، وزیر کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر نیرو، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، وزیر راه و شهرسازی، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رئیس جمهور را همراهی کردند.
حضور در مراسم بهره‌برداری از راه آهن سنندج – همدان، افتتاح فرودگاه سقز، و جمعاً افتتاح ۱۶ پروژه کلان در اکثر حوزه‌ها، دیدار مردمی در سنندج، دیدار مردمی در بانه، دیدار با روحانیون، فعالان اقتصادی نخبگان علمی و فرهنگی و نشست خبری از جمله برنامه‌های دکتر رئیسی در سفر به کردستان بود.
رئیس جمهور پیش از این سفر در تاریخ ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۱ دور نخست سفر خود به کردستان را انجام داد، همچنین پاییز سال گذشته هم در سفری یک روزه برای افتتاح پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج به شهر سنندج سفر کرد. امیدوارم از خبر رییس جمهور سنندج را به مقصد تهران ترک کرد راضی بوده باشید.

رییس جمهور سنندج را به مقصد تهران ترک کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۴ ۰۲:۳۸:۵۷