ریاض در کنار ملت فلسطین ایستاده است/به دنبال برقراری آتش‌بس
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ریاض در کنار ملت فلسطین ایستاده است/به دنبال برقراری آتش‌بس
هستیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی روز دوشنبه در تماس تلفنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن بررسی آخرین تحولات جنگ در اراضی اشغالی گفت: عربستان همچنان در کنار فلسطین خواهد بود و برای صلح ملت فلسطین و منطقه خاورمیانه تلاش خواهد کرد.
بر پایه این گزارش، بن سلمان در گفت‌وگوی تلفنی خود با محمود عباس، با تاکید بر ادامه حمایت اصولی ریاض از ملت فلسطین اعلام کرد که عربستان سعودی همه تلاش خود را برای بازگشت آرامش و ثبات به فلسطین انجام خواهد داد.
از سوی دیگر، محمود عباس نیز با تقدیر از حمایت اصولی ریاض از موضع ملت فلسطین آخرین تحولات در فلسطین اشغالی را با ولیعهد سعودی مورد بررسی و رایزنی قرار داد.
گفتنی است نیروهای مقاومت فلسطین از صبح روز شنبه (۱۵ سایت احکام) در یک عملیات دقیق و هماهنگ ضمن عبور از مرزهای غزه و ورود به شهرک‌های اشغالی در اطراف نوار غزه، در کمتر از نیم ساعت بیش از ۵ هزار راکت و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک کردند.
تصاویر فرار صهیونیست‌ها با لباس شخصی، کشته شدن سربازان مرزی، غنیمت گرفته‌شدن ماشین و حتی تانک‌های اسرائیلی در پاسگاه‌های مرزی همگی نشان از عمق غافلگیری صهیونیست‌ها دارد. امیدوارم از خبر ریاض در کنار ملت فلسطین ایستاده است/به دنبال برقراری آتش‌بس
هستیم
راضی بوده باشید.

ریاض در کنار ملت فلسطین ایستاده است/به دنبال برقراری آتش‌بس
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۷:۱۱