رکورد توزیع مرغ در مشهد شکسته شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رکورد توزیع مرغ در مشهد شکسته شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی اکبر قارزی با بیان اینکه بیشترین توزیع مرغ۳۰ آذر همزمان با بلندترین شب سال انجام پذیرفت اظهار کرد: به مناسبت شب یلدا و با پیگیری‌های انجام شده پنجشنبه بیش از ۴۳۵ هزار کیلو مرغ در مشهد توزیع شد که این آمار بیشترین رکورد توزیع در استان به شمار می رود.
رییس جهاد کشاورزی مشهد ادامه داد: با توجه به پایان فصل پاییز و آخر آذرماه و آخر هفته و همچنین همزمانی با شب یلدا و افزایش تقاضا به منظور تعادل وتثبیت بازار طی دو روز چهار شنبه و پنجشنبه جمعا بیش از ۸۱۶ هزار کیلو مرغ در مشهد مقدس توزیع شد.
وی با بیان اینکه کشتارمرغ به صورت مداوم در سطح کشتارگاه ها در حال انجام است ، تصریح کرد: در حال حاضر با هماهنگی دستگاه‌ها و نظارت و همراهی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی تامین گوشت مرغ با ظرفیت حداکثری در دستور کار قرار دارد و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و رویکرد افزایش تولید، مرغداران عزیز اقدام به جوجه ریزی حداکثری در سالنهای مرغداری کرده اند.
قارزی با تاکید بر تشدید نظارت ها بر توزیع مرغ و سایر اقلام در ایام منتهی به شب یلدا بیان کرد: روزانه بیش از بیست تیم گشت و نظارت با همکاری فرمانداری محترم، تعزیرات حکومتی، صنعت و معدن، اتاق اصناف و قرارگاه بر بازار نظارت دارند. امیدوارم از خبر رکورد توزیع مرغ در مشهد شکسته شد راضی بوده باشید.

رکورد توزیع مرغ در مشهد شکسته شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۲ ۰۲:۴۲:۱۶