رژیم صهیونیستی انفجار بمب در سرزمین‌های اشغالی را تایید
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رژیم صهیونیستی انفجار بمب در سرزمین‌های اشغالی را تایید
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از جورزالیم پست، رسانه‌های صهیونیستی اواخر شامگاه جمعه گزارش دادند که یک بمب در محله «پردس شنیر» در لود منفجر شده است.
گفته شده که این حادثه تلفات جانی نداشته و پلیس در حال بررسی ابعاد این حادثه انفجاری است.
هنوز جزئیات زیادی از این حادثه اعلام نشده است، اما تائید وقوع انفجار در مناطق اشغالی فلسطین حکایت از دامنه دار شدن ناامنی‌ها در رژیم صهیونیستی است.
رژیم صهیونیستی طی چند ماه گذشته حوادث مرگباری را تجربه کرده است و در جریان یک رشته حوادث طی دو روز اخیر حداقل دو نفر کشته و سه نفر دیگر به شدت مجروح شدند.
همچنین رسانه‌های عبری پیشتر اذعان کرده بودند که در روزهای اخیر به دلیل برهم خوردن شرایط امنیتی و تشدید تنش‌ها، ۹۰ درصد از گردشگران (داخلی و خارجی) سفر به مناطق شمالی در اراضی اشغالی را لغو کرده‌اند.
بنابراین گزارش، این رخداد موجب لغو بسیاری از سفرها و خالی شدن هتل‌ها در شمال اراضی اشغالی شده و ضربه سنگینی را به اقتصادی رژیم صهیونیستی وارد کرده است.
گفتنی است در روزهای اخیر پس از تعرضات وحشیانه نظامیان صهیونیست علیه نمازگزاران و معتکفان فلسطینی در مسجدالاقصی، شماری از گروه‌های مقاومتی شمال اراضی اشغالی را هدف حملات راکتی خود قرار دادند.
این رخداد ترس و وحشت شدیدی را در بین صهیونیست‌ها ایجاد کرد و موجب شد اکثر ساکنان این مناطق در پناهگاه‎‌ها مستقر شوند.
پیش از این، «نفتالی بنت»، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در واکنش به موج ناآرامی‌های اخیر، در نطقی اذعان کرده بود که از سال ۱۹۷۳ تا اکنون این رژیم در خطرناک‌ترین وضعیت امنیتی خود به سر می‌برد. به اذعان چهره‌های ارشد صهیونیستی این حجم از ناآرامی و شکاف در ساختار سیاسی، نظامی و در میان شهرک‌نشینان سرزمین‌های اشغالی از آغاز جنگ اکتبر ۱۹۷۳ بی‌سابقه است.
این در حالی است که رژیم صهیونیستی در هفت دهه گذشته با چالش‌های مختلفی مواجه بوده است. مهاجرت معکوس، تبعیض طبقاتی، قدرت محور مقاومت، معمای امنیت و … تنها چند نمونه از این بحران‌ها بوده است، اما این روزها ناامنی و بی ثباتی داخلی به شدت بر ساکنان مناطق اشغالی فشار وارد می‌کند. در این ارتباط گفته شده است که فساد مقامات در کنار تشدید ناامنی و تبعیض طبقاتی باعث شده است که روز به روز به شمار معترضان در خیابان‌های تل آویو و دیگر مناطق سرزمین‌های اشغالی افزوده شود. امیدوارم از خبر رژیم صهیونیستی انفجار بمب در سرزمین‌های اشغالی را تایید
کرد
راضی بوده باشید.

رژیم صهیونیستی انفجار بمب در سرزمین‌های اشغالی را تایید
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۷ ۰۲:۳۹:۳۹