رویکرد سازمان تبلیغات در دوره تحول رویکرد «تبیینی» خواهد
بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رویکرد سازمان تبلیغات در دوره تحول رویکرد «تبیینی» خواهد
بود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام یوسف پورآرین بعد از ظهر شنبه در دیدار با نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سازمان تبلیغات به نسبت چند سال گذشته تغییرات بسیار جدی کرده و در دوران تحولی خود به سر می‌برد.
وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات باید به روز شود، افزود: سازمان تبلیغات باید به یک سازمان تبیینی با حفظ رسالت تبلیغ تبدیل شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین تاکید کرد: رسالت اصلی سازمان در شرایط فعلی جهاد تبیین با اولویت تمرکز بر روی بانوان و نوجوانان است.
وی با بیان اینکه برنامه پیش روی ما در نیمه دوم سال تمرکز بر روی جهاد تبیین با محوریت بانوان و نوجوانان است، عنوان کرد: شرایط امروز جامعه نیز بیش از هر زمانی اهمیت جهاد تبیین برای بانوان و جوانان را مشخص کرده است.
حجت‌الاسلام پورآرین با بیان اینکه حمایت لازم در حوزه عفاف و حجاب و فرزندآوری در استان قزوین وجود ندارد، ادامه داد: علی رغم حمایت‌های کم صورت گرفته برنامه‌های مختلفی در حوزه بانوان و با نگاه تبیینی برنامه ریزی شده است.
وی در پایان یادآور شد: باید به دنبال این باشیم که سازمان تبلیغات اسلامی به مرکز رشد و تعالی تبدیل شود و ماحصل این فرایند شکل‌گیری جامعه‌ای مملو از نخبگان فرهنگی است. امیدوارم از خبر رویکرد سازمان تبلیغات در دوره تحول رویکرد «تبیینی» خواهد
بود
راضی بوده باشید.

رویکرد سازمان تبلیغات در دوره تحول رویکرد «تبیینی» خواهد
بود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۹ ۰۲:۴۲:۳۵