رویداد پیشگام یکی از ابزارهای مؤثر برای تحقق بیانیه گام دوم
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رویداد پیشگام یکی از ابزارهای مؤثر برای تحقق بیانیه گام دوم
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، عباس کاظمی شامگاه جمعه در اختتامیه دومین دوره پیشگام قزوین که در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار شد اظهار کرد: آنچه گروه‌ها به عنوان راهکارهای حل مسئله ارائه می‌دهند و می‌تواند راهگشای مشکلات استان باشد باید مورد استفاده مدیران استان قزوین قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه در چند روز گذشته در برخی کمیسیون‌های استان از ظرفیت گروه‌های پیشگام استفاده شده است افزود: اگر تیم‌ها به ایده‌ها و رهیافت‌های مناسبی برای مشکلات استان رسیده باشند حتماً مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با بیان اینکه یکی از کارهای جریان ساز و بزرگ در راستای تحقق بیانیه گام دوم همین پیشگام است، تصریح کرد: اگر جریان عمومی انقلاب و جبهه مؤمن به انقلاب بنا دارد در حوزه بیانیه گام دوم کاری انجام دهد بهترین کار همین پیشگام است.
وی تصریح کرد: روح بیانیه گام دوم به میدان آوردن مردم است و دولت سیزدهم اولین دولتی است که در روزهای نخست حرکت و مسئولیت خود سند تحول را با نام سند تحول مردمی مبتنی بر بیانیه گام دوم منتشر کرد.
کاظمی اضافه کرد: امروز اگر شعار حکمرانی مردمی سر می‌دهیم و مدعی هستیم حل مشکلات در سپردن به مردم است باید همین مسیر را طی کنیم.
وی اضافه کرد: در دل نسل نو و جمعیت فعال جامعه باید عناصری شناسایی کرده و با آموزش آنها را به حلقه‌های میانی اثرگذار تبدیل کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین تصریح کرد: نگرانی ما این است که پایان رویداد پیشگام پایان کار با گروه‌ها باشد و این در حالی است که این مراسم باید آغازی برای گروه‌ها باشد.
وی یادآور شد: گروه‌ها باید در کارگروه‌های مهم استان حاضر شده و از ظرفیت آنها استفاده کنیم. امیدوارم از خبر رویداد پیشگام یکی از ابزارهای مؤثر برای تحقق بیانیه گام دوم
است
راضی بوده باشید.

رویداد پیشگام یکی از ابزارهای مؤثر برای تحقق بیانیه گام دوم
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۳۰ ۰۲:۴۱:۵۸