روند پروژه ساماندهی بلوار شهید بهشتی سرعت گیرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روند پروژه ساماندهی بلوار شهید بهشتی سرعت گیرد به گزارش خبرنگار سایت احکام، مصطفی خوش‌گفتار در جلسه علنی شورای شهر اردکان اظهار داشت: ورودی‌های شهر اولین فضای نظری در مواجهه با شهر هستند و مسافرین اولین برداشتشان نسبت به شهر و شهروندان بر اساس مشاهده ورودی‌های شهر شکل می‌گیرد.
وی، علت تأخیر در اجرای این پروژه را عدم تعامل شورای ترافیک استان عنوان کرد و افزود: شورای ترافیک استان گاهی به‌جای همکاری با شهرداری و شورای شهر برای اجرای پروژه‌ها، خود موجب تأخیر در اجرای پروژه‌ها می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر اردکان بیان کرد: امیدوارم با توجه به اهمیت این موضوع، روند ساماندهی و زیباسازی ورودی شهر از سمت بلوار شهید بهشتی سرعت گیرد و تا پیش از ایام نوروز به پایان برسد.
خوش‌گفتار در بخش دیگری از سخنان خود از ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری خواست در زمان باقی‌مانده، برنامه‌های نوروز مورد پایش و بازنگری قرار گیرد.
وی با بیان اینکه کشف و بررسی ظرفیت‌ها و نواقص ارائه خدمات یکی از تأثیرات پایش و بازنگری است، اظهار داشت: ارتقای سطح خدمات در مدیریت شهری مستلزم بررسی همه‌جانبه و رفع چالش‌های اجرای کار است. امیدوارم از خبر روند پروژه ساماندهی بلوار شهید بهشتی سرعت گیرد راضی بوده باشید.

روند پروژه ساماندهی بلوار شهید بهشتی سرعت گیرد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۸ ۰۲:۳۷:۴۷