روند اجرای پروژه‌های آبرسانی در دشتی تسریع شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روند اجرای پروژه‌های آبرسانی در دشتی تسریع شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی بحرانی پنجشنبه‌شب در نشست با نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری ضمن تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: در ۲ سال اخیر اقدامات ارزشمندی در چهار شهر شهرستان دشتی در زمینه عمران شهری شاهد هستیم و به حمدالله رضایت مندی نسبی نیز حاصل شده است.
وی افزود: در حوزه عمرانی هم کارها و اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف در سطح شهرستان شاهد هستیم به طوری که که در حوزه مسکن شهرستان در استان پیشتاز است.
فرماندار دشتی بیان کرد: هزار و ۲۰۰ واحد در چهار سال سهمیه شهرستان است و هم اکنون از برنامه زمان بندی جلو هستیم و فاز دو نیز آماده افتتاح است.
وی تصریح کرد: در دو سال اخیر هشت هزار متر مربع به فضای بهداشت و درمان اضافه شده است.
بحرانی خاطر نشان کرد: دو بخش آن آی سی یو، آی سی یو و اعصاب و روان، بخش آزمایشگاه و..به بیمارستان اضافه شده است.
فرماندار دشتی ادامه داد: در حوزه راه‌ها نیز پروژه‌های خوبی شروع شده که مهمترین آن راه گزدراز – شیخیان، باغان – سرچشمه؛ خورموج- لاور و پل کاکی- شیخیان از مهمترین آنها است.
وی گفت: تلاش کردیم پروژه‌های نیمه تمام شهرستان شروع و تکمیل کنیم و دغدغه‌های مردم به حداقل برسانیم.
بحرانی خاطر نشان کرد: در گذشته بخش مرکزی شهرستان به عنوان برخوردار قلمداد کردند که مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است.
فرماندار دشتی یادآور شد: برخی از نقاط شهرستان با مشکلات عدیده ای در حوزه آب مواجه هستند که انتظار داریم در روند اجرای پروژه‌های آب تسریع شود. امیدوارم از خبر روند اجرای پروژه‌های آبرسانی در دشتی تسریع شود راضی بوده باشید.

روند اجرای پروژه‌های آبرسانی در دشتی تسریع شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۲ ۰۲:۳۹:۴۴