روسیه شکست نخواهد خورد؛ دنبال طرح جایگزین باشیم!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روسیه شکست نخواهد خورد؛ دنبال طرح جایگزین باشیم! به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، «ویکتور اوربان»، نخست‌وزیر مجارستان تاکید کرد: «استراتژی اتحادیه اروپا در رابطه با جنگ اوکراین ناکام مانده است و روسیه شکست نخواهد خورد و به همین دلیل اتحادیه اروپا باید به دنبال طرح جدیدی باشد.»
بر پایه این گزارش، اوربان افزود: «مجارستان از ابتدا تحرکات روسیه علیه اوکراین را محکوم می‌کرد اما واکنش غرب به آن هم اشتباه بود.»
وی تصریح کرد: «استراتژی ما چیست؟ اوکراینی‌ها در جبهه می‌جنگند و پیروز می‌شوند و روس‌ها در میدان نبرد شکست می‌خورند. واقعیت چیست؟ اوکراینی‌ها می‌جنگند و می‌میرند. ما به چه چیزی رسیده‌ایم؟ روسیه شکست نخواهد خورد و هیچ چیز در سیاست‌هایش تغییر نخواهد کرد، بنابراین باید واقع‌بین باشیم و به سمت طرح جایگزین حرکت کنیم.»
اوربان اظهار داشت: «اتحادیه اروپا هنوز چنین طرحی ندارد. به جای بازنگری در استراتژی، بروکسل پیشنهاد می‌کند که کمک‌های نظامی و مالی به کیف ادامه یابد.»
وی ادامه داد: «با این حال، ارسال مبالغ مالی به اوکراینی‌ها به هیچ وجه معنایی ندارد و به نتیجه‌ای نمی‌رسد.»
نخست وزیر مجارستان تاکید کرد: «تنها راه برای توقف تلفات غیرمنطقی، آتش‌بس فوری و آغاز مذاکرات صلح برای دستیابی به توافق برای حل و فصل مناقشه اوکراین است.» امیدوارم از خبر روسیه شکست نخواهد خورد؛ دنبال طرح جایگزین باشیم! راضی بوده باشید.

روسیه شکست نخواهد خورد؛ دنبال طرح جایگزین باشیم!  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۳ ۰۲:۳۹:۴۳