روسیه: سال گذشته با مداخلات غرب فرصت صلح با اوکراین از دست
رفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روسیه: سال گذشته با مداخلات غرب فرصت صلح با اوکراین از دست
رفت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد در واکنش به مذاکرات صلح با اوکراین فاش ساخت که در بهار ۲۰۲۲ به علت مداخلات واشنگتن و اتحادیه اروپا فرصت توافق صلح از بین رفت.
خبرگزاری اسپوتنیک شامگاه پنجشنبه گزارش داد که «واسیلی نبنزیا» نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد امروز پنج شنبه در سخنانی با اشاره به مداخلات آمریکا و اتحادیه اروپا در سال گذشته میلادی (مارس ۲۰۲۲) برای تحقق صلح با اوکراین اعلام کرد که اینک مسکو با شروط جدید ویژه‌ای آماده توافق با کی‌یف است.
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل تاکید کرد که روسیه با ارسال نامه به شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرده است که برنامه‌ای برای انفجار نیروگاه هسته‌ای زاپورژیا ندارد و از دبیرکل سازمان ملل درخواست کرده تا نظام کی‌یف را از اقدامات تحریک‌آمیز ضد نیروگاه هسته‌ای منصرف کند.
وی در ادامه با بیان اینکه که کی‌یف دارای سلاح نظامی ویژه‌ای نیست افزود که اوکراین صرفاً با تسلیحات اعطایی ناتو توانایی رزم دارد.
نبنزیا در ادامه با اشاره به کمبود نیروهای احتیاط و ذخیره اوکراین اعلام کرد که کی‌یف بایستی خود را برای پیدا کردن مناطقی برای دفن اجساد نیروهای خود آماده کند و این امر بسیار تأسف برانگیز است.» امیدوارم از خبر روسیه: سال گذشته با مداخلات غرب فرصت صلح با اوکراین از دست
رفت
راضی بوده باشید.

روسیه: سال گذشته با مداخلات غرب فرصت صلح با اوکراین از دست
رفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۳۰ ۰۲:۳۸:۱۰