روز جمعه کسی در خانه نماند/ مردم ما شایسته زندگی خوب و آرام
هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روز جمعه کسی در خانه نماند/ مردم ما شایسته زندگی خوب و آرام
هستند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد جواد ظریف شامگاه سه‌شنبه در اجتماع هواداران مسعود پزشکیان که با حضور وی، محمد ابراهیم انصاری لاری استاندار اسبق فارس، عبدالرزاق موسوی رئیس اسبق شورای شهر شیراز و رئیس ستاد انتخاباتی پزشکیان در فارس، حیدر اسکندرپور شهردار اسبق شیراز، احمدرضا دستغیب رئیس اسبق شورای شهر شیراز در تالار احسان شیراز برگزار شد ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم به حضور در انتخابات جمعه ۱۵ تیرماه گفت: مردم ما شایسته تکریم و احترام هستند و برای یک زندگی خوب و آرام، باکیفیت و بدون تنش باید روز جمعه در خانه نمانیم و پای صندوق آرا برویم و به مسعود پزشکیان رأی بدهیم.
وزیر اسبق امور خارجه ایران با بیان اینکه پزشکیان منادی تعامل و سایت احکامبانی و صداقت است گفت: سر تعظیم در برابر آنان که رأی ندادند فرود می‌آورم اما اگر کسی می‌گوید رأی شما و انتخاب شما اثری در زندگیتان ندارد اشتباه می‌کند؛ لذا از شما می‌خواهم اراده، رأی و قدرت خود را باور کنید و روز جمعه در خانه نمانید زیرا نتیجه انتخابات را شما تعیین می‌کنید.
ظریف گفت: سال گذشته ۱۵۳ میلیارد دلار مبادلات و تجارت خارجی داشتیم که بخش عمده درآمد حاصل از آن در اثر تحریم‌ها هدر می‌رود و ما نمی‌گذاریم این روند ادامه پیدا کند.
مشاور مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ملت ایران بزرگ هستند و کسی نمی‌تواند این ملت را تهدید و تحریم کند؛ پس به آینده امیدوار باشید و اراده خود را این هفته تثبیت کنید و برای یک زندگی بهتر رأی بدهید. امیدوارم از خبر روز جمعه کسی در خانه نماند/ مردم ما شایسته زندگی خوب و آرام
هستند
راضی بوده باشید.

روز جمعه کسی در خانه نماند/ مردم ما شایسته زندگی خوب و آرام
هستند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۳ ۰۲:۴۰:۱۰