روح آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روح آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوست به گزارش خبرنگار سایت احکام، روح پرفتوح آیت الله استاد سید عبدالله فاطمی نیا بامداد امروز پس از تحمل دوره‌ای طولانی بیماری، در ۷۶ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و علاقمندان و شاگردان مکتب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را عزادار نمود.

آن مرحوم که از خطبای شهیر و اساتید اخلاق شهر تهران محسوب می‌شدند، پیش از همه تحت تعالیم پدر بزرگوارش آیت الله سید اسماعیل اصفیائی از علما و عارفان عصر خویش بود.

آیت الله مصطفوی تبریزی علامه محمد حسین طباطبایی، آیت الله الهی؛ برادر علامه طباطبایی، آیت الله محمد تقی آملی، آیت الله سید رضا بهاءالدینی و آیت الله بهجت از اساتید حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نیا بودند و می‌توان گفت که ایشان با یک واسطه، از شاگردان مکتب عرفانی آیت الله قاضی به شمار می‌رفت، چرا که تقریباً تمامی اساتیدشان از شاگردان سرّ حضرت آیت الله قاضی بودند.

این عالم ربانی و استاد اخلاق شهر تهران سرانجام پس از عمری تلاش برای ترویج مکتب اهل بیت (ع) بامداد امروز دارفانی را وداع گفت. جزئیات مراسم تشییع و وداع با پیکر آن مرحوم متعاقباً اعلام خواهد شد.

سوالات شرعی و احکام، رحلت این خطیب ارزشمند و پژوهشگر پرتلاش و متواضع علوم اسلامی را تسلیت عرض می‌کند. امیدوارم از خبر روح آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوست راضی بوده باشید.

روح آیت‌الله فاطمی‌نیا به ملکوت اعلی پیوست  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۵-۱۶ ۰۲:۳۹:۰۳