روایتی از فعالیت جهادگران بی ادعا در آستارا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روایتی از فعالیت جهادگران بی ادعا در آستارا «سروان نوید دوزنده» فرمانده حوزه شهری شهید نقیب زاده آستارا در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: پروژه به روز رسانی سیستم گرمایشی و دیوارچینی محوطه یکی از مدارس محروم شهرستان واقع در بخش مرکزی در روستای دگرمانکشی به همت گروه جهادی شهدای شهرک عباس آباد و همچنین پشتیبانی حوزه شهید نقیب زاده شهری سپاه ناحیه آستارا انجام و در روزهای آینده به بهره برداری می‌رسد.
فرمانده حوزه شهری شهید نقیب زاده آستارا با بیان اینکه استارت این پروژه در هفته بسیج بوده است، افزود: تلاش شد تا پروژه در زمان سالروز شهادت شهید سلیمانی به اتمام و به بهره برداری برسد تا فرزندان این منطقه از نعمت تحصیل در محیطی گرم و امن به تحصیل بپردازند.
وی ادامه داد: پروژه فوق با مشارکت و پشتیبانی فرمانده سپاه ناحیه آستارا، فرماندار شهرستان و همچنین ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان و با همت خیرین عزیز آغاز شد و تمام نیروهایی که در این پروژه مشارکت داشتند اعضای گروه جهادی بودند و هیچ گونه دستمزدی دریافت نکردند.
دوزنده با اشاره به اینکه اقلام و تجهیزات پروژه توسط گروه جهادی و با پشتیبانی مسؤولان تهیه شد، افزود: تمام کارهای انجام شده به شکل عام المنفعه و با مشارکت بسیجیان عزیز صورت گرفت که امیدواریم بتوانیم در ادامه پروژه‌های دیگری را نیز در مناطق محروم شهرستان به سر انجام برسانیم.
هزینه ۱۱۰ میلیون تومانی گروه جهادی در منطقه دگرمانکشی
«یاسر قنبری» مسؤول گروه جهادی شهدای شهرک عباس آباد نیز در گفت و گو با سایت احکام اظهار کرد: بعد از تحقیقات میدانی و حضور در روستای محروم دگرمانکشی و مشاهدات عینی مبنی بر استفاده دانش آموزان این روستا از امکانات گرمایشی نامناسب، بر آن شدیم تا با پشتیبانی خیرین و مسؤولان سیستم گرمایشی مناسبی در این مدرسه محروم بنا کنیم، تا این عزیزان با خیال راحت و در آرامش مشغول به تحصیل شوند و بحمدالله با تلاش تمام اعضای جهادی این پروژه روزهای پایانی خود را طی می‌کند.
وی با اعلام اینکه هزینه برآوردی این پروژه توسط بازرسین گروه جهادی حدود ۱۱۰ میلیون تومان بوده است در پایان از خیرین گروه جهادی شهدا بابت حمایت‌های خود از این گروه جهت تأمین هزینه‌های ساخت این مدرسه تشکر و قدردانی کرد و از آن‌ها خواست تا در ادامه فعالیت‌های محرومیت‌زدایی مثل همیشه در کنار این گروه باشند.
گفتنی است؛ روستای دگرمانکشی، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان آستارا در استان گیلان است، این روستا که در دهستان حیران قرار دارد جزو روستاهای محروم شهرستان بوده و بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۸۳ نفر (۴۴ خانوار) بوده است. امیدوارم از خبر روایتی از فعالیت جهادگران بی ادعا در آستارا راضی بوده باشید.

روایتی از فعالیت جهادگران بی ادعا در آستارا  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۲ ۰۲:۳۸:۳۴