روایتی از رسوایی سریالی تازه افشاشده از گارد امنیت مقامات
آمریکا!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روایتی از رسوایی سریالی تازه افشاشده از گارد امنیت مقامات
آمریکا!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اگرچه از «برایان هوک» که در ترور شهید سلیمانی نقش داشته، شبانه روزی حفاظت می‌شود اما به اذعان یک رسانه آمریکایی، سرقت دو خودروی شخصی وی در شمال ویرجینیا و استفاده از آن در قتل، یک شکست امنیتی بزرگ برای آمریکا محسوب می‌شود.
نشریه آمریکایی «واشنگتن اگزمینر» روز جمعه به وقت محلی فاش ساخت که که روز ۱۱ دسامبر ۲۰۲۲ دو خودرو از منزل برایان هوک در منزلش در ویرجینیا ربوده شده و این در حالی است که او تحت محافظت ۲۴ ساعته سرویس امنیت دیپلماتیک وزارت خارجه قرار داشته است.
بر پایه این گزارش، زمانی که این سرقت‌ها به وقوع پیوسته است برایان هوک در منزل حضور داشت. سه هفته بعدتر از یکی از این خودروها در یک تیراندازی سه ساعته در واشنگتن دی سی استفاده شد.
این نشریه امنیتی می‌افزاید که یکی از خودروهای مسروقه برایان هوک در جریان تیراندازی سه ساعته استفاده شده موجب شده دو بزرگسال و یک کودک ۸ ساله زخمی و یک مرد بالغ کشته شوند. ارتباط میان این سرقت خودرو و تیراندازی گزارش نشده است.
واشنگتن اگزمینر می‌نویسد: «سرقت خودرو در خانه هوک به عنوان یک شکست امنیتی بزرگ قلمداد می‌شود.»
این حادثه تا حدودی با نفوذ یک فرد ناشناس به محل اقامت جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا در ماه آوریل شباهت دارد. طبق گزارش‌ها، سرویس مخفی آمریکا تنها پس از آنکه سالیوان از خانه خارج شد و از نفوذ این فرد به محل اقامت خود گفت، از این موضوع باخبر شده بود. امیدوارم از خبر روایتی از رسوایی سریالی تازه افشاشده از گارد امنیت مقامات
آمریکا!
راضی بوده باشید.

روایتی از رسوایی سریالی تازه افشاشده از گارد امنیت مقامات
آمریکا!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۷ ۰۲:۴۱:۲۳