روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات
دارند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات
دارند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد امین خلیجی چهارشنبه شب در دومین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان دیلم با بیان اینکه هر جا خرد جمعی حاکم شود پیروزی قطعی است اظهار داشت: امیدواریم اعضای جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان دیلم در راستای رفع مشکلات و دغدغه‌های موجود در حوزه روابط عمومی به طور مؤثر فعالیت داشته باشند و خدمات دولت سیزدهم را به نحو مطلوب منعکس کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دیلم افزود: جهاد تبیین و ارائه گزارش، شفافیت و مردمی بودن باید جز مهم‌ترین سیاست‌ها و برنامه‌های مدیران روابط عمومی ادارات قرار بگیرد و برای این امر از ظرفیت‌های نوین ارتباطی استفاده شود تا اقدامات و عملکرد دستگاه را به بهترین شکل ممکن و البته اثربخش به اطلاع عموم برسانند.
خلیجی گفت: روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و در تقویت ارتباط بین این دو قشر رسالت مهمی بر عهده دارد.
وی با بیان اینکه وجود روابط عمومی متخصص و متعهد یکی از ضرورت‌های مهم در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی است، افزود: روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات دارند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دیلم تصریح کرد: توجه مدیران به حوزه روابط عمومی دستگاه خود، نقطه قوت آنان محسوب می‌شود و همین امر یکی از ملاک‌های ارزیابی مدیران در انتخاب دستگاه برتر شهرستان است.
خلیجی در پایان با تبریک به اعضای جدید هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان دیلم برای آنها آرزوی موفقیت کرد. امیدوارم از خبر روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات
دارند
راضی بوده باشید.

روابط عمومی‌ها نقش اثرگذار و سازنده در رشد و تعالی ادارات
دارند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۰ ۰۲:۴۰:۳۴