رها بودن فضای مجازی در این سالها میدان بزرگی به دشمن
داد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رها بودن فضای مجازی در این سالها میدان بزرگی به دشمن
داد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در دیدار رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، روحانیت را پیشگام در تمامی عرصه‌ها معرفی کرد و ابراز داشت: حضور روحانیت در دوران دفاع مقدس هم در جبهه تبلیغی و هم در جبهه رزمی، نشان داد که روحانیت تنها اهل سخن و خطابه نیست و در سخت‌ترین عرصه‌ها نیز پیشگام است.
وی حضور روحانیت در دفاع مقدس را سبب شکل گیری باوری قوی در جامعه ارزیابی کرد و اظهار داشت: حضور روحانیت در دوران دفاع مقدس در عرصه رزمی – تبلیغی سبب شد تا آنچه جامعه تا پیش از آن باور نداشت، به باوری قطعی بدل شود؛ چرا که روحانیت دیگر بسنده به خطابه نکرد و در مسیر آن عمل هم حضور فعال پیدا کرد.
امام جمعه قم تلاش‌های روحانیت در جریان پیروزی انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و افزود: به برکت حرکت مخلصانه معمار کبیر انقلاب، جمع عظیمی به دنبال ایشان به پا خاستند که خط مقدم آن جمع روحانیت بود و اگر روحانیت وارد میدان نمی‌شد سال‌ها می‌گذشت تا جرقه‌ای در دل مردم روشن شود.
وی با یادآوری سخن مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم معرفی رخدادهای دفاع مقدس به نسل جوان، خاطر نشان کرد: نسل جوان سختی‌ها و از خودگذشتگی‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس را ندیده و لمس نکرده است؛ رها کردن فضای مجازی در این سال‌ها سبب شد تا میدان بزرگی در اختیار دشمن قرار گیرد و دشمن نیز نهایت تلاش خود را در وارونه جلوه دادن حقایق به کار برد.
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه تلاش‌های دشمنان در خاموش کردن نور انقلاب را بی اثر عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی آن چنان جوششی دارد که به خواست خدا به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد و تلاش‌های دشمنان در خاموش کردن نور آن نیز مصداق آیه شریفه است که می‌فرماید «یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَی اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ.»
در ابتدای دیدار حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های این سازمان در جهت معرفی مجاهدت‌های روحانیون در دوران دفاع مقدس، ارائه کرد. امیدوارم از خبر رها بودن فضای مجازی در این سالها میدان بزرگی به دشمن
داد
راضی بوده باشید.

رها بودن فضای مجازی در این سالها میدان بزرگی به دشمن
داد  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۶ ۰۲:۴۸:۳۷