رفع کمبود ۲۵۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی با مولدسازی املاک
مازاد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر رفع کمبود ۲۵۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی با مولدسازی املاک
مازاد
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مالک رحمتی عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه های نیمه تمام مشهد اظهار کرد: بعد از بازدید و گزارش کمبود مدارس در خراسان رضوی اصلا تصور نمی‌کردم چنین وضعیتی به خصوص در حاشیه شهر مشهد وجود داشته باشد که با تدبیر استانداری خراسان رضوی برای ساخت ۵ هزار کلاس درس در خراسان رضوی، ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است و از طریق مولدسازی املاک مازاد آموزش و پرورش کمک می کنیم تا تامین شود.
رییس سازمان خصوصی‌سازی کشور بیان کرد: استان خراسان رضوی در حوزه سرانه‌های آموزشی به شدت دچار کمبود و مشکلاتی است که با برنامه‌ریزی صورت گرفته در استان، احداث حدود ۲ هزار و ۵۰۰ کلاس درس برای جبران این کمبودها در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه بنا است با مولدسازی املاک مازاد، پروسه ساخت این مدارس تامین مالی شود، افزود: در این راستا بسیاری از زمین‌های راکد و رها شده متعلق به آموزش و پرورش مورد ارزش افزایی قرار گرفت و آن منابع مورد نیاز که چیزی حدود ۳ و ۶۰۰ میلیارد تومان است از طریق مولدسازی این املاک مازاد تامین خواهد شد. امیدوارم از خبر رفع کمبود ۲۵۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی با مولدسازی املاک
مازاد
راضی بوده باشید.

رفع کمبود ۲۵۰۰ کلاس درس در خراسان رضوی با مولدسازی املاک
مازاد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۲ ۰۲:۴۳:۰۵